fbpx

Kapacita hotel

48 osôb

Kapacita apartmány

48 osôb v 4 budovách

Wellness

Bazén a pre učiteľky saunový svet

Cena

od 29 Eur na noc

Termíny

Celú jar, leto a jeseň

Vitajte v hoteli Inovec, kde nájdete širokú škálu ubytovacích možností pre 48 hostí v hlavnej budove hotela a ďalších 48 v moderných apartmánoch. V areáli nájdete 3 ihriská na šport. Na oddych a relaxáciu nezabudnite navštíviť náš wellness. Vychutnajte si osviežujúce kúpanie v bazéne a pohlcujúcu atmosféru v saunovom svete. Sme presvedčení, že toto spojenie luxusného ubytovania, prírody a športových možností vám poskytne nezabudnuteľný pobyt v hoteli Inovec.

VYBERTE SI TERMÍN

Rezervácia prebieha prostredníctvom portálu megaubytovanie.sk

Cenník

65 € osoba / noc min. 1 osoba, min. 1 noc

50 € osoba / noc min. 2 osoby, min. 1 noc

25 € prístelka / noc

V cene sú zahrnuté raňajky.

 

8× Apartmán s 2 spálňami

35 € osoba / noc min. 1 osoba, min. 1 noc

30 € osoba / noc min. 2 osoby, min. 1 noc

20 € prístelka / noc

V cene sú zahrnuté raňajky.

 

Zľavy

Zľavy pre deti od 0 rokov do 2,99 rokov - bez nároku na lôžko - ZADARMO

 

Pobytové a skupinové zľavy

 • od 6 do 14 osôb, pri pobyte od 2 do 5 nocí 10 %

 • od 15 do 19 osôb, pri pobyte od 2 do 5 nocí 15 %

 • od 20 do 39 osôb, pri pobyte od 2 do 5 nocí 20 %

 • od 40 do 98 osôb, pri pobyte od 2 do 5 nocí 25 %

Iné zľavy

 • Pri ŠVP a školských výletoch - je jeden pedagóg grátis na 10 detí - ZADARMO

Doplatky na mieste

 • Rekreačný poplatok (od 3 rokov) - 1 € osoba / noc
 • Plná penzia - Cenu individuálne nadstavíme pre skupinové pobyty.
 • Sauna - Pri skupinových pobytoch je jednorazový vstup v cene. Inak cena 12 € dospelý na 1,5 hod.
 • Vírivka - Pri skupinových pobytoch je jednorazový vstup v cene. Inak cena 12 € dospelý na 1,5 hod.
 • Vnútorný bazén - Pri skupinových pobytoch je jednorazový vstup v cene. Inak cena 12 € dospelý na 1,5 hod.
 • Raňajky - V cene ubytovania.
 • Obed (od 3 rokov) - 11 € osoba / deň
 • Večera (od 3 rokov) - 8,50 € osoba / deň

Čo u nás môžete zažiť?

Wellness a saunový svet

Hotel Inovec, ktorý je oázou pohody a relaxácie. Naša elegantná oáza ponúka nádherný bazén s krytým a vonkajším oddychovým priestorom. Pre učiteľky a dospelých návštevníkov sme pripravili špeciálny svet sauny, kde si môžete oddýchnuť a načerpať novú energiu. Môžete si vybrať fínsku, švédsku, ale aj infra saunu. V našom wellness centre sa ponoríte do sveta pohody, kde každý detail je starostlivo premyslený, aby ste zažili úplné uvoľnenie pri vode. Užite si nezabudnuteľný pobyt v hoteli Inovec, kde sa príjemné prostredie stretáva s harmóniou.

Šport a turistika

Hotel Inovec, kde sa spojilo pohodlie a aktívny životný štýl, aby sme vám ponúkli nezabudnuteľný pobyt plný športových zážitkov. Naša športová infraštruktúra zahŕňa trávnaté futbalové ihrisko, squashové (ktoré môžete využiť ako telocvičňu) a volejbalové ihriská, čo vám umožňuje vyžiť si športovanie v pohodlí nášho komplexu. Pre tých, ktorí túžia po dobrodružstve v prírode, ponúkame fascinujúce možnosti turistiky v okolí hotela. Rozmanitý terén a malebné výhľady vytvárajú ideálne podmienky na prechádzky, ktoré spoja príjemný pohyb s objavovaním krásnej prírody. Po dni plnom aktivity si môžete vychutnať oddych v našich krásnych priestoroch, kde pohoda a šport tvoria harmonickú symfóniu.

Nezabudnuteľné ubytovanie

Hotel Inovec, kde sme pre vás pripravili útulné ubytovanie s maximálnou kapacitou 48 miest. Naša ponuka zahŕňa komfortné izby vybavené televíziou, dvoma posteľami a možnosťou prístelky, aby sme vám poskytli flexibilitu pri ubytovaní. Učiteľské izby sú vybavené aj chladničkou. Pre tých, ktorí uprednostňujú viac súkromia, máme k dispozícii samostatné apartmány s vlastnou kuchyňkou, kde sa môžete cítiť ako doma. Každý apartmán má kapacitu 4 miesta s možnosťou prísťeľky, a tak môžete zdieľať príjemné chvíle s priateľmi či rodinou v súkromí vášho vlastného priestoru. Užite si pohodlné a dobre vybavené ubytovanie v hoteli Inovec, kde sme pre vás pripravili dokonalý základ pre váš pobyt.

Priestory pre každú príležitosť

Hotel Inovec, kde krása priestorov dotvára váš pobyt do dokonalosti. Naša štýlová konferenčná sála s kapacitou 100 osôb je ideálnym miestom pre podujatia, konferencie alebo spoločenské udalosti. S flexibilným usporiadaním a elegantným dizajnom môže slúžiť aj ako útulná spoločenská miestnosť. V našej krásnej jedálni oceníte nielen výbornú kuchyňu, ale aj možnosť stolovania na vonkajšej terase, kde môžete vychutnávať jedlo pod otvoreným nebom. Náš bar, elegantný a pohodlný, slúži nielen ako miesto na oddych, ale aj ako bufet, kde si môžete vybrať obľúbené lahôdky. Nechajte sa unášať atmosférou a pohodlím v hoteli Inovec, kde sme pre vás vytvorili priestory plné elegancie a štýlu.

Skvelá slovenská kuchyňa

Hotel Inovec, kde gastronómia je umením a každý jedálny zážitok je starostlivo prispôsobený vašim preferenciám. Naša kuchyňa je zameraná na skupiny, a preto vždy predvídavo konzultujeme náš jadálny lístok, aby sme zabezpečili vašu maximálnu spokojnosť. Venujeme sa aj špeciálnym stravným potrebám, vrátane bezlepkovej stravy, bezlaktózovej stravy a vegetariánskej stravy. Naši šéfkuchári s láskou pripravujú jedlá, ktoré nielen chutia vynikajúco, ale sú aj prispôsobené individuálnym potrebám našich hostí. Užite si výnimočný gastronomický zážitok v hoteli Inovec, kde každý kulinársky okamih je osobitný a nezabudnuteľný.

REKREAČNÉ STREDISKO Inovec - Nová Lehota

Vitajte v hoteli Inovec, kde spojenie luxusného ubytovania, rozsiahlej kapacity a príjemného prostredia tvorí ideálnu destináciu pre väčšie skupiny, školy v prírode a tábory. Naša široká ponuka ubytovania v hoteli a apartmánoch, s kapacitou pre 48 hostí v každej časti, zabezpečuje pohodlný a štýlový pobyt pre každého návštevníka.

Pre aktívnych hostí máme pripravené 3 multifunkčné ihriská (futbalové, volejbalové a sqashové), kde sa môžete venovať rôznym športovým aktivitám a tímovým zážitkom. Ideálne pre skupiny, školy či tábory, ktoré hľadajú nielen komfort ubytovania, ale aj možnosti spoločenských a športových aktivít.

V našom wellness centre môžete relaxovať a obnovovať svoje energie. Bazén a saunový svet poskytujú útulný priestor na oddych a pohodu pre všetkých našich hostí.

Gastronomický zážitok v našom hoteli je jedinečný. Naši šéfkuchári pripravujú lahodné jedlá z kvalitných surovín, čo zaručuje nezabudnuteľný zážitok pre vaše chuťové bunky. Bez ohľadu na účel vášho pobytu – či ide o obchodné stretnutie, skupinový pobyt alebo rodinnú dovolenku – naša variabilita menu vytvorí zážitok presne pre vás.

Pre tých, ktorí túžia po objavovaní okolia, sme tu s odporúčaniami na výlety. Okolie hotela Inovec je bohaté na prírodné krásy a historické pamiatky. Či už sa venujete pešej turistike, cyklistike alebo kultúrnym výletom, naša recepcia vám ochotne pomôže s plánovaním, aby ste mohli naplno vychutnať všetko, čo ponúka táto malebná lokalita. Vaša skupina, škola alebo tabor si u nás nepochybne užije neopakovateľný pobyt, plný zážitkov, pohody a vynikajúcej stravy.

Kapacita 96 miest

Futbalové, volejbalové a sqashové ihrisko

4 aparmánové komplexy

Lúky, lesy, príroda

Bazén s wellness

Trojlôžkové izby

Altánky a ohnisko

Ozvučené priestory

Turistické chodníky

Veľká konferenčná miestnosť

Pre koho je ubytovanie vhodné...

INFORMÁCIE O HOTELI INOVEC

Prečo si vybrať ubytovanie u nás?

✅ Nádherné ubytovanie
✅ Kúpanie sa vo vyhrievanom bazéne
✅ Úžasné prostredie v Považskom Inovci
✅ Rôzne športové ihriská - futbalové, vnútorné sqashové a dve volejbalové inriská
✅ Wellness počas pobytu 1x zdarma
✅ Neobmedzený vstup do bazéna
✅ Pri skupinových pobytoch detí - 1 dospelý zdarma na 10 detí
✅ Možnosť dohody na jedálničku - individuálny prístup
✅ Výhodné poistenie pre váš pobyt
✅ Môžnosť zabezpečenia dopravy

Zdravotník a lekárnička

Vieme aký je problém zohnať zdravotníka na vami organizovaný pobyt. Naša CK spolupracuje s mnohými zdravotníkmi a vždy sa nám podarí nájsť skvelého zdravotníka pre váš pobyt. Za cenu 400 eur na 5 dňový pobyt získate skvelého zodpovedného zdravotníka s plne vybavenou lekárničkou. Pokiaľ máte zdravotníka vieme vám za 50 eur zabezpečiť lekárničku.

Doprava

Máte záujem o zabezpečenie spoločnej dopravy k nám do strediska? Zvoľte si v prihláške možnosť ,,Máme záujem o spoločnú dopravu” a my vám vypracujeme finančnú kalkuláciu na dopravu. V ponuke vám zahrnieme vzdialenosť vašej školy od našeho rekreačného zariadenia, ale aj počet účastníkov, tak by vám cena čo najviac vyhovovala. Dopravu zabezpečujeme buď naším mikrobusom (15 miest) alebo autobusom (50 miest).

Strava

Počas celého vášho pobytu vám zabezpečíme stravu 5x denne. Samozrejmosťou sú aj všetky rôzne diétne možnosti - bezlepková, bezlaktózová a vegetariánska strava.

Pre dospelých je v jedálni pripravená káva a pre všetkých pitný režim v podobe sirupu, vody alebo čaju.

Kam na výlet

Bezovec - 743 m.n.m

Bezovec je nápadný a pomerne vysoký vrchol ležiaci v hlavnom hrebeni sopečného pohoria Považský Inovec. Vrch Bezovec je zalesnený, avšak na jeho severnom úbočí sa nachádzajú aj menšie vápencové skalné útvary.

Z vrcholu je pekný výhľad na hrebeň Bielych Karpát, Považie, Tribeč a do Dolnonitrianskej kotliny. Z vrchu Bezovec sa môžete vrátiť späť alebo pokračovať až na zrúcaninu hradu Tematín.

Hrad Tematín

Hrad Tematín, resp. ruiny, ktoré z neho zostali, sa dodnes majestátne vypínajú nad údolím rieky Váh. Od 13. storočia bol tento hrad centrom panstva zahŕňajúceho niekoľko dedín ležiacich na ľavom brehu Váhu.

Lyžiarske stredisko:

Bezovec

REKREAČNÉ STREDISKO Inovec - Nová Lehota