fbpx

Informácie pred nástupom - silvestrovský tábor

Na čo nezabudnúť pred nástupom do tábora!

Zdravotné prehlásenie

Pri príchode k autobusu alebo priamo na táborisko budeme od vás potrebovať vyhlásenie rodiča a lekára o zdravotnej spôsobilosti a bezinfekčnosti dieťaťa (podpísané rodičom alebo zodpovednou osobou najneskôr jeden deň pred nástupom do tábora a ošetrujúcim lekárom najskôr jeden mesiac pred nástupom do tábora, v zmysle vyhlášky MZSR 526/2007) a neoverenú fotokópiu Zdravotného preukazu dieťaťa. V prípade, že vaše dieťa užíva lieky alebo má vážne zdravotné problémy, poprosíme vás upozorniť na to vedúcich, ktorí preberajú deti a lieky umiestniť do obalu a odovzdať preberajúcim vedúcim. V prílohe nájdete nové zdravotné prehlásenie, ktoré teraz obsahuje aj splnomocnenie na zastupovanie v zdravotníckom zariadení pre prípad zranenia dieťaťa.

Doprava do tábora

Spoločná doprava autobusom

V Bratislave je zraz o 13:45 hod. v deň odchodu pri Ikei na parkovisku „D“ pre autobusy. Autobus bude označený ceduľkou CK Boomerang.

Plán trasy: Bratislava – 14:00, Trnava (odpočívadlo Zeleneč) – 14:30, Nitra (čerpacia stanica Shell pri OC Max) – 15:15, Zlaté Moravce (OMW) – 16:00, Táborisko Natur – 17:00.

Telefónny kontakt priamo v autobuse: 0904 981 322

V autobuse vás budú čakať naši vedúci, ktorí preberú vaše dieťa, všetky veci, zdravotné prehlásenie a kópiu kartičky poistenca.

Vlastná doprava do tábora

Začiatok tábora je o 17:00 hod. v rekreačnom stredisku Natur priamo v obci Turček. Budú vás tam čakať naši vedúci spolu s zdravotníkom, ktorí preberú vaše dieťa, vaše veci, zdravotné prehlásenie a kópiu kartičky poistenca.

Presná adresa: Horný Turček 111, 038 48.

Čo si zbaliť do tábora...

Čo si zbaliť

Vzhľadom na charakter tábora odporúčame do kufra, batoha, či cestovnej tašky okrem iných vecí pribaliť aj nasledovné:

Na oblečenie:

  • Domáce oblečenie: dlhé nohavice, tričká, sveter, spodnú bielizeň a ponožky na každý deň, nepremokavú bundu, čiapku, teplé oblečenie, domáce prezuvky, zimnú obuv, zimnú bundu, teplé nohavice, šálu/šatku na krk, odporúčame aj funkčné spodné prádlo.
  • Ostatné dôležité veci: Uterák, mydlo, šampón, zubná kefka a pasta.
  • Slávnostné oblečenie (na silvestrovský večer) a vlastnoručný kostým (ak máte).

Čo si so sebou nebrať

Drahé oblečenie, nožík, elektroniku, šperky a iné cennosti, malovátka a parfémy. Na základe dlhoročných skúseností, sa nám opakovane potvrdzuje, že kazia táborovú atmosféru. Je zakázané do tábora nosiť alkohol, tabakové výrobky a zábavnú pyrotechniku (okrem prskaviek). Toto opatrenie slúži na maximalizovanie bezpečnosti v tábore. 

Rôzne dôležité informácie...

Peniaze a bufet

Peniaze: Odporúčaná suma, ktorú budete nechávať pre dieťa na bežné výdavky sa pohybuje od 20 do maximálne 30 EUR. Za tieto peniaze si deti môžu kúpiť drobný spotrebný tovar v bufete alebo v obchode. Odporúčame deťom, aby si peniaze uložili u svojho vedúceho alebo ich môžete odovzdať rovno vedúcim, ktorí preberajú deti, aby sa im nestratili.

Strava

Deti sa po príchode do tábora začínajú stravovať večerou, ktorá je o 19.00 hod. Prosíme rodičov, aby deťom pribalili jedlo, ktoré im vystačí v príchodový deň do tejto hodiny. Nemusíte pribaľovať jedla priveľa. Jedlo, hlavne potraviny so zárukou, ktoré deti nezjedia do tejto hodiny, budeme kontrolovať a likvidovať. Je to postup v súlade s vyhláškou o organizovaní tábora.

Program

Posledné dni a hodiny starého roka zrátame spolu so skvelou partiou z celého slovenska. Čakajú nás hry a program zameraný na násťročné deti. Užijeme si hry vonku v snehu, v krásnej prírode Kremnických vrchov, ale aj vo vnútri pri krbe! Skvelá hudba, filmy pri krbe a pohodička -ízi čil. Fajnové jedlo a Silvestrovská párty s ohňostrojom. Guľovačka, nočná hra, stavanie snehových sôch či bunkrov, nebudú chýbať odskúšané hry ako strážca loptičiek, hututu. Čo prinesie nový rok? No predsa nových, lepších nás! Pridajte sa do správnej partie starých aj nových kamošov z leta a stretnite parťákov vo vašej vekovej kategórii.

 

Návštevy

Vzhľadom na našu snahu zabrániť zbytočnému smútku a zbytočnému narušeniu táborovej atmosféry je v tábore zákaz návštev. Existuje len výnimka, po dohode s hlavným vedúcim tábora s vysvetlením dôvodu návštevy.

Kontakt s dieťaťom

Milí rodičia, dianie na tábore môžete sledovať prostredníctvom našej facebookovej stránky Camp Natur a stránke CKBoomerang. Prosíme Vás, aby ste na komunikáciu so svojimi deťmi primárne používali táborový email info@ckboomerang.sk. Poštu deťom doručujeme a odpovede posielame 2x denne. 

Ak si želáte s deťmi telefonovať, k dispozícii je číslo na táborový telefón – 0940 177 025. 

Návrat domov – koniec tábora

Doprava autobusom

Smer Bratislava odchod: z táboriska – 10:00, Zlaté Moravce (OMW) – 11:00, Nitra (čerpacia stanica Shell pri OC Max) – 11:30, Trnava (odpočívadlo Zeleneč) – 11:45, Bratislava 12:00.

Pre informácie o polohe a čase príchodu sa informujte na tomto čísle: 0904 981 322.

Doprava autom

Koniec tábora je okolo 9:00 hod. v RS Natur, Horný Turček 111, 038 48. Budú vás tam čakať vaše deti v čase od 9:00 do 9:30, v tomto čase si môžete vyzdvihnúť vaše deti. Treba každé dieťa nahlásiť vedúcemu, ktorý ich bude odovzdávať.

Dôležité kontakty:

Mail: info@ckboomerang.sk – určený na táborovú poštu
Telefón: 0940 177 025.  – telefónny kontakt priamo do tábora

Kontakty na kanceláriu:

Daniela Šudilová– tel: 0949 011 022, mail: daniela.sudilova@ckboomerang.sk 

Lukáš Valla – tel: 0948 173 038, mail: lukas.valla@ckboomerang.sk