Namotajte sa s nami na Môťovú!

Napísal: Milan Straka

Zverejnené: 23. júna 2020

Toto leto otvárame náš nový tábor. Je nový lebo sme tu prvý krát, ale inak robíme tábory už dvadsať päť rokov. Aj rekreačné zariadenie Môťová bolo síce pár rokov zatvorené, ale teraz do neho opäť zavítajú deti, tak ako kedysi.

Takže spájame to čo k sebe patrí! Super lokalita a s objektom pre detské rekreácie a dlhoročné skúsenosti vo vedení detských táborov.

Hľadali sme miesto pre naše dlhoročné skúsenosti s detskými tábormi a vytvorili nový “camp” – tábor so super programom, tradíciami a s miestom kam sa radi budú vracať deti aj vedúci. V rekreačnom Stredisku Môťová sme objavili presne také miesto. Roky tu fungovali detské tábory aj pod záštitou TV Markíza, ale po odchode správcu bol areál chvíľu nočným barom a potom pár rokov zatvorený. Na jar 2020 sa nám v spolupráci s majiteľom podarilo spustiť rekonštrukciu objektu a už toto leto môže areál prijať našich prvých táborníkov.

Namotajte sa  spolu s nami na Môťovú!

Dajte si s nami relax na terase pri priehrade, vyšportujte sa na ihrisku, alebo vybláznite v bazéne. Zahrajte si s nami novú táborovú hru “Môťovský troj obal”, “Slatinskú detektívku“, alebo poďte s nami na turistiku na náučný chodník rieky Slatina.

Tábor Môťová je to čarovné miesto vybudované pre detské rekreácie pri vode, v krásnom prostredí, v tieni starých tují na slnečnej strane priehrady. A my máme pripravený super program na týždňové tábory pre deti od 9 do 17 rokov po celé leto.

Už sa veľmi tešíme na tie krásne letné dni, keď môžeme ráno vstať, dobre sa napapať a celý deň sa hrať s kamošmi. Môžeme si vybrať čo budeme robiť, či zahráme na ohrisku šport, ochladíme sa v bazéne, vyberieme sa na kanoe splniť úlohu na jazero, alebo budeme len tak “čilovať” v tieni. Bude to super táborový zážitok so skvelou partiou na krásnom mieste.

Neváhajte a pridajte sa knám!

Tiež by sa Vám mohlo páčiť…

Tábor na splátky aj po tábore!

Tábor na splátky aj po tábore!

Tábor už od 60 Eur - na splátky. Užite si ešte poriadne prázdniny a zažite super letnú zábavu! Mnohí rodičia toto leto...

Komunikácia s dieťaťom na tábore

Komunikácia s dieťaťom na tábore

Komunikácia s dieťaťom na tábore Čaká nás leto plné zábavy, a či už má Vaše dieťa 6 alebo 16 rokov, zážitky ho u nás...

Budú tento rok tábory?

Budú tento rok tábory?

Budú tento rok tábory? Povolí hygiena detské rekreácie? Vrátia nám peniaze ak tábory nebudú? Krátka odpoveď je ÁNO....

Ľútosť za domovom

Ľútosť za domovom

Ľútosť za domovom Stáva sa, že k nám do tábora príde mladý muž, alebo slečna, ktorím je stráášne smutno za maminou a...