fbpx

Online prihláška pre táborových vedúcich a personál

Pre mládež od 18 rokov.

 

 

Milí nádejní táboroví vedúci a vedúce,

V prvom rade by sme sa vám chceli poďakovať, že ste sa rozhodli pridať do našich táborov!

Najlepšie táborové zážitky vytvárajú tí najlepší táboroví vedúci a práve preto sa tešíme z každej prihlášky a budeme sa snažiť vám ponúknuť adekvátnu pozíciu, podľa vašich požiadaviek a skúseností.

Vyplnenie tejto prihlášky zaberie asi 10 minút a je určená pre všetky pozície v našom tábore aj pre všetky tábory, ktoré organizujeme. Samozrejme sa môžete prihlásiť na viacero turnusov, alebo aj na rôzne tábory. Prosím vyplňte prihlášku čo najlepšie a najpodrobnejšie - je to najlepší spôsob ako sa prezentovať v konkurencii kandidátov na rôzne pozície.

Po odoslaní vašej prihlášky Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďaľšom postupe. Ďakujeme!

Tešíme sa na vás!
CK Boomerang Team

Prihláška pre táborových vedúcich a personál
Akú pozíciu by ste chceli zastávať? *
V prípade výberu lyžiarskeho inštruktora alebo animátora v švp môžete zakliknúť aj viacero možností.
Boli ste niekedy v našom tábore? - hlavný vedúci
V prípade, že nemáš Facebook profil - napíš NEMÁM
Prosíme, uveďte meno a telefónne číslo osoby, ktorú môžeme kontaktovať.
Strava
Aký typ zmluvy chcete?
Účet napíšte vo forme IBAN.

Pozícia v tábore - oddielový/táborový vedúci

Vedúci v našom tábore má spravidla na starosti 7-8 detí v jednom teepee/chatke. Deti sú rozdelené podľa veku a pohlavia a každá veková skupina má svoje špecifiká, no vo všeobecnosti vedúci potrebuje trpezlivosť a záujem. Je dôležité poznať nielen mená svojich detí, ale popri večerných rozhovoroch pri ohni sa dozvedieť aj niečo o ich rodine, túžbach a snoch. Stať sa vedúcim môže každý zodpovedný človek schopný rozprávať sa s dieťaťom z očí do očí, smiať sa a hrať, no i vyriešiť občas nejaký problémik. Stačí mať otvorené srdce i hlavu. Ak sa v lete rád/rada smejete po lesoch a lúkach a páči sa vám detská úprimnosť, radi vás u nás privítame! Pozícia je vhodná pre osobu staršiu 18 rokov.

Pozícia v tábore - zdravotník

Na prácu zdravotníka v našom tábore je potrebné, aby ste mal ukončenú strednú zdravotnícku školu v odbore zdravotnícky asistent, sestra alebo bakalársky stupeň zdravotníckeho odboru. Práca v detskom tábore nie je žiadna veda. Stačí, aby ste vedel ošetriť bežné zranenia, vybrať kliešťa alebo vedieť vybrať správny liek pri probléme dieťaťa. Nezabudnite si pribaliť spoľahlivosť a zodpovednosť, keďže na starosti budete mať lieky všetkých detí. Ak máte rád deti a zábavu, prácu na leto máte jasnú!

Pozícia v tábore - jazdecký inštruktor

Pozícia koniara obnáša starostlivosť o kone a povinnosti jazdeckého inštruktora detí. Kone sa väčšinu času pasú, ale je potrebné pravidelne presúvať oplôtky, pravidelne napájať kone a udržovať ich v čistote. Okrem základnej starostlivosti o kone je potrebné si organizovať jazdecké hodiny s deťmi a tejto základnej starostlivosti ich aj naučiť. Každý turnus má rozdielny počet jazdeckých hodín - podľa požiadaviek, a deti ovládajú jazdenie na rôznej úrovni. Preto je potrebné hodiny prispôsobiť. Ak zvládáte samostatnú robotu okolo koní, troška organizovania a vieš to trocha aj s deťmi, tak sa na vás na našom tábore už tešíme. Pozícia je vhodná pre osobu staršiu 18 rokov.

Pozícia v tábore - hudobný inštruktor

Viete hrať na hudobný nástroj? Ste na správnom mieste. Využite svoj talent a pridajte sa k nám. Zažite leto plné hudby s skvelími a talentovanými deťmi, ale aj skvelou partiou vedúcich. Čakajú vás zážitky na, ktoré nezabudnete! Pozícia je vhodná pre osobu staršiu 18 rokov.

Pozícia v tábore - plavčík

Ide o pozíciu v tábore Môťová. Plavčík má na zodpovednosť bezpečnosť akivít na vode, ako je člnkovanie, plávanie a podobne. Zároveň v prípade núdze vie poskytnúť prvú pomoc, záchranu topiaceho sa a vie edukovať táborníkov o bezpečnosti pri vode.

Ide o zodpovednú robotu, na ktorú si vyžadujeme aj platný certifikát (či už od červeného kríža alebo iné).  Môžete sa tešiť, ale aj na super partiu, zábavu a nezabudnuteľné spomienky. Pozícia je vhodná pre osobu staršiu 18 rokov.

Pozícia v tábore - technický vedúci

Ide o pozíciu, na ktorú treba zodpovedného a technicky zdatného človeka s vodičským preukazom. Jeho práca obnáša technickú stránku táborového života, ako je vozenie stravy k nám na táborisko, zabezpečiť dostatok úžitkovej vody na táborisku či už na umývanie riadu, rúk alebo zúbkov a sprchovanie detí, prípadne drobné opravy. Takže ak ste schopný, spoľahlivý a máte nejaké to povedomie o fungovaní elektriky a čerpadla, táto pozícia je stvorená pre vás. Pozícia je vhodná pre osobu staršiu 18 rokov.

Pozícia v tábore - Vĺča - Vedúci v od 17 rokov NPDL

Veľmi unikátna pozícia na našom indiánskom tábore. Na to, aby ste sa mohol prihlásiť ako vĺča musíte splniť dve podmienky. Prvou podmienkou je to, že by ste mal byť náš dlhodobý táborník, to znamená, že musíte s nami pár rokov s nami táboriť na prérii. Druhou podmienkou je to, že by si vás mal vybrať jeden z našich náčelníkov a on vás bude mať aj na starosti počas turnusu.

Lyžiarsky inštruktor v zimných a jarných lyžiarskych táboroch

Hľadáme milých a šikovných vedúcich na lyžiarske tábory, ktoré organizujeme každoročne cez zimné a jarné prázdniny. Podmienkou je plná znalosť lyžovania, techník lyžovania a schopnosť naučiť pridelené dieťa lyžovať. Pozícia je vhodná pre inštruktorov lyžovania, ale aj bordovania. Ak teda radi lyžujete/bordujete a myslíte si, že zvládnete niekoho naučiť lyžovať/bordovať je táto pozícia presne pre vás.

 

Animátor - školy v prírode

Táto pozícia je určená pre vedúcich, ktorý s nami chcú spolupracovať aj mimo leta. Školy v prírode sa konajú v rôznych termínoch a v rôznych strediskách. Vaša činnosť je zložená najmä z naplánovaného programu, ktorý si škola vyberie a vytvárania rôznych predpripravených aktivít. Každá škola v prírode je jedinečná, ale skvelá partia vedúcich vytvára zážitok, ktorý si deti odnášajú. Ak sa považujete za super vedúceho alebo vedúcu a chceli by ste s nami spolupracovať aj mimo leta, je táto pozícia presne pre vás.

Sem nahrajte fotokópiu dokladu o vzdelaní v oblasti zdravotníctva. *

Maximum file size: 209.72MB

Môže ísť o fotokópiu maturitného vysvedčenia, Bc. diplomu...
Sem nahrajte fotokópiu dokladu o absolvovaní plavčíckého kurzu *

Maximum file size: 209.72MB

Môže ísť o fotokópiu certifikátu z organizácií, ktoré ponúkajú tieto kurzy
Na lyžiarskom tábore budete pôsobiť ako:
Sem nahrajte prosím váš profesijný životopis

Maximum file size: 209.72MB

Boli, ste niekedy v našom tábore? *
Ktorého tábora sa chcete zúčastniť: *

Indiánsky tábor

Táto sekcia je určená pre vedúcich, zdravotníkov, koniarov, technických vedúcich a vĺčatá, ktorý sa chcú zúčastniť indiánskeho tábora.

Popis tábora: indiánsky tábor je veľmi špecifický a je určený pre ľudí, ktorý sú ochotný vzdať sa trochu pohodlia, výmenou za úžasné zážitky v prírode. U nás na tábore sa samozrejme spí v spacáku na karimatke. na tábore sa snažíme v tábore udržiavať indiánsku atmosféru, čiže zažijete kopec zábavy pri hrách na lúkách, rôzne indiánske príbehy, zážitky pri sneme, ale aj večerné debaty s deťmi v teepee. Preto keď máš rád prírodu, tak neváhaj a pridaj sa k indiánom.

Ktorých turnusov sa chcete zúčastniť? (NPDL) *

Camp Natur

Táto sekcia je určená pre vedúcich, zdravotníkov a technických vedúcich, ktorý sa chcú zúčastniť Camp Natur.

Popis tábora: zažiť leto v campe? Prečo nie. Pridaj sa k nám a zaži úžasný čas so skvelou partiou. Camp Natur je tábor v chatkách, deti sa tu naučia niečo o prírode, zašportujú si a samozrejme si užijú aquapark. Samozrejme ty ako vedúci/vedúca si to užiješ s nimi 😀 .

Ktorých turnusov sa chcete zúčastniť ? (Camp Natur) *

Tábor Moťová

Táto sekcia je určená pre vedúcich, zdravotníkov a technických vedúcich, ktorý sa chcú zúčastniť tábora Moťová.

Popis tábora:
Vychutnaj si leto pri vode s tou najlepšou partiou. Člnkovanie, kúpanie, dobrodružné a športové hry a táborový príbeh, ktorý vtiahne do deja všetky vekové skupiny!
Program plný zábavy, jedinečný tím vedúcich s výbornou náladou, letná pohodička a tá pravá táborová atmoška! A to všetko v nádhernom prírodnom prostredí pri Zvolenskej priehrade Môťová!

Ktorých turnusov sa chcete zúčastniť? (Môťová)

Tábor Lomnistá

Táto sekcia je určená pre vedúcich, zdravotníkov a technických vedúcich, ktorý sa chcú zúčastniť tábora Lomnistá.

Popis tábora: Vychutnajte si užasnú atmosféru areálu chatiek a hotela, ktorú dotvára čarovná príroda nízkych Tatier v doline Lomnistá! Každý deň otvárame bloky rôznych aktivít a krúžkov, a táborníci si môžu sami vybrať s kým a na akú hru sa pridajú! Na športy na super ihriskách, ručné práce, hudbu či divadlo!

Zahráme si celotáborové dobrodružné hry a s tými najlepšími vedúcimi vyskúšame turistiku, bushcraft, lezenie, streľbu a mnohé ďaľšie aktivity. Každý deň je nový deň a nová výzva! Pridajte sa do našeho najväčšieho tábora, kde sa hovorí viacerími jazykmi a tlčie v ňom ozajstný duch veľkého „campu“!

Ktorých turnusov sa chcete zúčastniť? (lomnistá)
Na akú pozíciu sa hlásite? *

Pozícia hlavného vedúceho

Pozícia hlavného vedúceho je určená pre vedúcich, ktorý pre našu CK už pracovali alebo majú skúsenosti s vedením tímu v iných CK a organizáciách. V ďalšej časti napíšte informácie o tom prečo sa zrovna vy máte stať hlavným vedúcim a aké máte skúsenosti.

Naše tradičné táborové aktivity:

Pozorne si, prosím, prečítajte popisy všetkých našich táborových aktivít, ktoré zvykneme počas turnusu realizovať v aktivitovom bloku. Každú aktivitu má na starosti jeden alebo dvaja vedúci, ktorí samozrejme dostanú potrebný materiál a vysvetlenie. Je dôležité, aby ste dokázali viesť aspoň dve aktivity. Nižšie budete k jednotlivým aktivitám pridávať svoje hodnotenie.

1 - Som expert a viem samostatne viesť túto aktivitu; 2 - Vedel by som pomôcť viesť  túto aktivitu; 3 - Nemám veľké skúsenosti s touto aktivitou; 4 - Nemám záujem o túto aktivitu

Šport

Futbal, volejbal, lakros, lesný bejzbal, frisbee, ringo a všetky možné ostatné skupinové športy.

Ručné práce

Náramky priateľstva, náhrdelníky, korálky, lapače snov, bederné rúšky, sukničky, wampumové pásy, batikovanie alebo pletenie. Toto je suverénne najobľúbenejšia aktivita dievčat (ale aj chlapcov). Vedúci musia prejaviť naozajstné nadšenie a energiu viesť aj tých menej zručných indiánov k výsledkom, ktoré ich budú baviť. Z tejto aktivity nosia deti domov veľa vyrobených predmetov pre rodičov, kamarátov a preto je to zároveň aktivita, ktorá nám robí veľmi dobré meno po tábore, keď nás deti doma spomínajú!

Kreslenie

Voskovky, kriedy, temperky, vodovky / papier, kameň, drevo, šišky / indiáni, tábor, kone, típí. Je len na vedúcom tejto aktivity, čo vymyslí, ako nadchne deti, čo ich naučí a ako ozdobia seba či tábor!

Lesná Múdrosť – Prežitie – Bushcraft - Poľovníctvo

Jedná sa o štyri samostatné aktivity, ktoré sú vlastne jedným veľkým tematickým celkom, ktoré reprezentuje samotné myšlienky indiánskeho táborenia. Je to učenie o prírode a prežití v nej. Učíme ako založiť oheň, narábať so sekerkou, nožom, lanom, učíme sa uzly, variť základné veci, stavať prístrešky a bunkre, vyrábať zbrane a to všetko v rámci našej táborovej rozprávky zaobalené do indiánskej malebnosti.

Laná a prekážky

Výroba prekážok z prírodných materiálov a lán, lezenie, preliezanie, zlaňovanie, slackline, výroba trvalých lanových zábaviek - hojdačiek, spúšťačiek a podobne.

Čajovňa

Spoznávanie byliniek, plodov a stromov. Zber, sušenie, tvorba herbárov a štúdium byliniek. Varenie čajov pre celý tábor, miešanie čajov z rôznych byliniek. Táto aktivita sa veľa krát spája s varením v prírode, turistikou, ručnými prácami, čítaní rozprávok alebo lesnou múdrosťou. Vedúci musí mať potrebné znalosti, ale aj energiu a radosť z takejto aktivity.

Varenie v prírode

Jedná sa o jednu z najobľúbenejších aktivít - pečenie pizze, koláčov, posúchov, pagáčov, chleba či placiek, varenie polievok, džemov atď. v našej peci na drevo, či len tak na ohni. Grilovanie alebo varenie na ohni všetkého možného, čo si deti vymyslia. Jedná sa o varenie v primitívnych podmienkach.

Streľba z luku a vzduchovky

Výučba techniky streľby z luku a vzduchovky, pri ktorej je dôležitá najmä bezpečnosť. Tvorba streleckých súťaží a hier, výroba primitívnych zbraní, ako sú rôzne vrhačky, praky, ozdobné zbrane a podobne. Veľmi obľúbená aktivita!

Hudba

Doprovod spevu na hudobný nástroj, tvorba táborových pokrikov, piesní, džinglov, primitívnych nástrojov, učenie tradičných táborových piesní, ktorými sa bavíme počas voľných chvíľ v tábore.

Divadlo

Hranie krátkych scénok, herectvo, tvorba divadelných príbehov z prostredia tábora/indiánov, výroba scény, kostýmov a podobne.

Pomoc v kuchyni a technická podpora tábora

Jedná sa o pozíciu, kde sa dvaja vedúci starajú o vydávanie stravy, predaj v táborovom bufete, poriadok v kuchyni a v jedálni, varenie čaju a drobností pre tábor. Okrem toho majú na starosti ohrev teplej vody vo vojenskom systéme na sprchovanie, dozor počas voľna vedúcich, hodnotenie čistoty v tábore a iné drobnosti. Jedná sa o technickú podporu činnosti v tábore. Je potrebné byť držiteľom platného zdravotného preukazu (vystaví obvodný lekár).

Sing and Rock

Táto sekcia je určená pre vedúcich, zdravotníkov a hudobných inštruktorov, ktorý sa chcú zúčastniť Sing and Rocku.

Popis tábora:
Pridajte sa na skvelé prázdniny, v ktorých je hlavným programom hudba, spev, a hra na hudobné nástroje. Založte si svoju kapelu, zaspievajte v zbore a zložte novú táborovú pesničku!
Sing And Rock však nie je hudobná škola, ale letný tábor, v ktorom si užijeme kopec letnej zábavy! Párty pri bazéne, člnkovanie, kúpanie, športové hry, diskotéku a tanec, opekačku, nočnú hru a milión táborových srandičiek!
Prázdninujte s veselou partiou, ktorá vás bude inšpirovať k hudobným výkonom a motivovať ďalej hudobne napredovať. Neváhajte a pridajte sa k nám už toto leto!

Ktorých turnusov sa chcete zúčastniť? (Sing And Rock) *
Aktivity

Prosím, prečítajte si, aké hudobné nástroje u nás vyučujeme a aké aktivity u nás v tábore ponúkame. Pokiaľ si myslíte, že by ste mohli niektoré z týchto hudobných aktivít u nás viesť/pomôcť viesť, opíšte nám, ako- čo by ste na danej aktivite robili, prípadne, kde ste načerpali vedomosti a skúsenosti v tejto činnosti. Toto je najdôležitejšia časť prihlášky, prosím dajte si záležať, aby ste sa prezentovali pravdivo a čo najobsiahlešie.

1 - Som expert a viem samostatne viesť túto aktivitu; 2 - Vedel by som pomôcť viesť  túto aktivitu; 3 - Nemám veľké skúsenosti s touto aktivitou; 4 - Nemám záujem o túto aktivitu

Sem nahrajte svoju profilovú fotku *

Maximum file size: 209.72MB

Táto fotka slúži ako vaša príloha k prihláške.
Sem nahrajte fotku občianskeho preukazu *

Maximum file size: 209.72MB

Táto fotka slúži ako príloha k zmluve.
Sem nahrajte fotku kartičky poistenca *

Maximum file size: 209.72MB

Táto fotka slúži ako príloha k zmluve.

Vyplnením nasledovnej prihlášky súhlasíte s podmienkami účasti na tábore a všeobecnými zmluvnými podmienkami uvedenými na www.ckboomerang.sk.
Vaše osobné údaje spracovávame a chránime podľa zásad spracovávania a ochrany osobných údajov na tomto linku: https://www.ckboomerang.sk

Spoločnosť: CK Boomerang Slovensko s.r.o., Šášovská 2, 85106 Bratislava
www.ckboomerang.sk, Tel: 0904981322, email: info@ckboomerang.sk, IČO: 50766511 DIČ: 2120471661