fbpx

Ako sa prihlásiť do tábora?

Vyplňte formulár – Online prihláška. Prihláška zároveň slúži ako zmluva o obstaraní zájazdu medzi Vami – objednávateľom a našou cestovnou kanceláriou.

Na Váš email, ktorý uvediete vo formulári príde automatické potvrdenie prijatia prihlášky, spolu s jej kópiou.

V prihláške je potrebné vyplniť základné informácie o účastníkovi tábora, zákonnom zástupcovi, zdravotné a dietné informácie ako aj praktické informácie ohľadne platby, dopravy a príplatkoch za program.

Prihláška - online formulár

Kliknite sem pre vyplnenie prihlášky do tábora

Garancia spokojnosti a zábavy 2024

Aby sme Vám poskytli ochranu pri výbere letného tábora, chceme garantovať, že sa Vám u nás bude páčiť a ak nie, poskytneme Vám zjednodušené podmienky na storno a vrátenie poplatkov!
V “Garancii Spokojnosti” ponúkame:
• možnosť do troch dní odísť z tábora bez udania dôvodu
• možnosť nenastúpiť do tábora z dôvodov choroby, zmeny plánov a podobne

V online prihláške si môžete vyberať z ponuky “Garanciu Spokojnosti” – krytie v cene 14,70 Eur. V prípade, že nastane situácia, že bude potrebný skorý odchod z tábora, alebo nebude možné na tábor nastúpiť, vrátime Vám 84% ceny tábora.
Prečítajte si celé podmienky…

Poistite si svoj pobyt!

Ponúkame poistenie pre tábor na 7 nocí a 8 dní za 7,20 €  na účastníka.

Jedná sa o poistenie batožiny, úrazové poistenie, poistenie pátrania a záchrany a zospovednosti za škodu. Bližšie informácie nájdete tu: https://www.ckboomerang.sk/poistenie/
Dôkladne zvášte výhody poistenia svojho pobytu, jedná sa o nízky poplatok, ktorý prináša množstvo výhod. Poistenie tábora vrelo doporučejeme.

Doprava do tábora

Ušetrite čas a peniaze za dopravu do tábora v smere z východu aj západu priamo k nám!
Priamo v prihláške si môžete zvoliť spoločnú dopravu v smere z Bratislavy aj Košíc v cene 36 Eur obojsmerne s možnosťou nástupu na danej trase nasledovne:
• Bratislava – Trnava – Nitra – Zlaté Moravce – Žiar Nad Hronom – Camp Natur – Zvolen – Tábor Môťová – Banská Bystrica – hotel Lomnistá
• Košice – Prešov – Poprad – Podbrezová – Hotel Lomnistá

Možnosti úhrady

Platba za táborV prihláške si môžete zvoliť formu platby nasledovne:
•Celá platba prevodom do siedmych dní.
•Splátky podľa vlastného uváženia. Počet splátok a výšku prosím uveďte do poznámok k platbe. Celá suma musí byť uhradená pred začiatkom pobytu.
•Odložená platba –  Odložená platba na 30 dní  v termíne, ktorý vám vyhovujem lepšie. Zálohu 70 Eur prosím uhraďte do troch dní.

Predbežný záujem  

Ak máte akékoľvek otázky, prosím napíšte nám. Na základe predbežného záujmu Vás budeme kontaktovať emailom, alebo telefonicky, aby sme odpovedali na Vaše otázky, alebo vytvorili rezerváciu cez telefón. Prosím napíšte nám vaše požiadavky, alebo otázky s ktorými Vám môžeme pomôcť. Ďakujeme.

Predbežný záujem o tábor- Nezáväzná rezervácia

Voucher – Darčekový pokukaz

Darujte pre seba a svojich blízkych Voucher na tábor! Jednoducho vyplňte krátky formulár a my Vám pošleme darčekový pokaz na tábor, alebo sumu ktorú si zvolíte!