fbpx

Silvestrovský tábor pre deti - čo neviete, že je dobré!

Napísal: Lukas Valla

Som náčelníkom prvého a šiesteho turnusu NPDL. Zároveň pôsobím ako zdravotník na ostatných turnusoch. Starám sa o facebook a instagram fanpage indiánov a CK. Pôsobím ako hlavný vedúci na lyžiarskych táboroch, táboroch mimo leta a spolupracujem pri výchove nových vedúcich.

Zverejnené: 30. novembra 2023

Myslíte, že po Vianociach - cez prázdniny, je to v pohode, keď je nuda?

Silvestrovský tábor pre deti - čo neviete, že je dobré!

Zimný tábor po Vianociach, počas zimných prázdnin – na Silvestra, nie je typický termín pre detský tábor. My však vieme, ako to chodí a čo deti robia, alebo nerobia doma… A to je aj dôvod, prečo sme sa rozhodli pozvať ich k nám do tábora. 

Tu je pár dôvodov, prečo to vôbec nie je zlý nápad!

Je to dobre strávený čas v skvelej spoločnosti.

Detské tábory nie sú len o tom, ako ,,zabiť” čas. Tábor by mal byť časom, kedy deti spoznávajú nové veci, niečo nové sa naučia, ale zároveň zažijú aj kopec zábavy a odnesú si nezabudnuteľné spomienky. Vieme, že v dnešnej modernej dobe sú deti presýtené mobilmi, počítačmi a podobnými technológiami. V tábore deti majú taký program, že tieto moderné hračky vobec nebudú od rána do večera potrebovať a užijú si naplno “analógový svet”. 

A bezpečne strávený Silvester!

Tábor predstavuje bezpečné miesto pre deti a silvestrovský nebude výnimkou. Bezpečnosť je pre nás prvoradá a to po všetkých stránkach. V našom tábore sa deti určite nepriučia neduhom, ktoré kolujú “ tam vonku”, keď deti behajú na sídlisku, alebo podobne.  Deti sú obklopené pozitívnymi vzormi (vedúcimi) a môžu si užiť zmysluplnú zábavu a zároveň sa cítiť bezpečne. Samozrejmosťou je, že všetky silvestrovské oslavy sú primerané deťom a sú úplne “SAFE!”

Oslava Silvestra s rovesníkmi a kamarátmi.

Mnoho detí chce stráviť Silvester s kamarátmi. S rodičmi sú každý rok a ich baví niečo úplne iné ako rodičov. Presne pre nich je náš silvestrovský tábor. Detská párty v skvelej partii rovesníkov a úžasných vedúcich ich bude určite baviť! Môžu zobrať svojich kamarátov a užiť si nezabudnuteľný Silvester na zasneženom Turčeku!

A fakt zábava!

Naši vedúci pripravili pre vaše deti mnoho veselých aktivít a výziev! Môžu sa tešiť na zábavný program, rôzne tvorivé krúžky, ale aj športové zážitky. Guľovačka a stavanie snehuliaka je samozrejmosťou. Zábavná nočná hra nesmie chýbať! Skrátka každý si nájde niečo, čo ho zaujme, ale aj zabaví na dlhé hodiny. Aby sme nezabudli, čaká nás aj úžasný filmový večer s pukancami.

Silvestrovský tábor je nezabudnuteľný a jedinečný zážitok. 

Ale ak nechcete, aby vaše dieťa prežilo super Silvester, neprihláste ho 😀!

Tešíme sa na vás!

Tiež by sa Vám mohlo páčiť...