fbpx

Silvestrovský tábor v skvelej spoločnosti!

Napísal: Milan Straka

Zverejnené: 13. októbra 2023

Veľa rodičov sa nás pýta na to, či nebudeme na silvestrovskom tábore veľmi vyvádzať? A my im bohužiaľ musíme povedať, že áno! Bude to šťavnaté! A ešte to bude aj strašne dobré, zábavné a celkovo neopísateľné! Ale hlavne to bude bezpečné, a slušné! A to všetko preto, že presne taký sú aj naši silvestrovský vedúci.

A to je dôvod, prečo by sme vám chceli predstaviť našu skvelú partiu mladých ľudí, ktorí sa rozhodli tento rok stráviť Silvestra s vašimi deťmi. Sú to úžasný mladí ľudia, ktorí svoj čas venujú zábave so svojimi "mladšími bratmi a sestrami" a je to pre nich ten najkrajší relax a sviatok.

Takže áno, už onedlho spustíme sedem dní a šesť nocí štavnatej horskej táborovej atmoféry pri krbe a na snehu! Všetky deti, ktoré nechcú ostať pri telke a mobile, si môžu užiť jedinečný zážitok so super vedúcimi a výborným programom!

Naši Silvestrovskí vedúci!

Lucia "Lu" Zemanová

Lucia "Lu" Zemanová

Hlavná vedúca

Tanečnica, ktorá to vie nielen na parkete, ale aj pri vytváraní aktivít pre deti. Svojou neskutočnou energiou premení každú smutnú dušičku na šťastnú v priebehu niekoľkých sekúnd. Bude tu pre teba vždy a všade a keby vie, ako sa naklonovať, už dávno to spraví, pretože si chce s deťmi užíva každý moment.

Dominika “Domi” Oravcová

Dominika “Domi” Oravcová

Emancipovaná športovkyňa, ktorá má vždy pripravené super hry pri ktorých budeš musieť zamakať, ale bude to zábava! So skvelou náladou ťa vždy privíta a ukáže ti nový smer športu, aký si ešte nevidel! Futbalistka s plným srdiečkom vášne.

Tamarka “Tami” Gubóová

Tamarka “Tami” Gubóová

Dievča s nádherným srdiečkom a pozitivitou skrášliť celý deň! Tami je naša opora, kreatívna duša, ktorá obohacuje každý deň rôznymi aktivitami. Jej talent pre spev dokáže dojať celú miestnosť. Ak potrebuješ pomôcť, Tami is on the way.

Matúš “Matúško” Puna

Matúš “Matúško” Puna

Zábava, smiech a zaroveň zodpovedné správanie animátora sú zakladné vlastnosti našho Matúška, ktorý nie len že dáva našemu táboru energiu, ale pomáha deťom vytvárať nezabudnuteľné zážitky! Matúško si vytvára s deťmi najlepšie vzťahy a je všetkým nápomocný v akýchkoľvek situáciach. Najviac nám zlepšuje náladu jeho spevom a hraním na gitare.

Ján “Jojo” Koreň

Ján “Jojo” Koreň

Zdravotník

Zdravotník a zabávač v jednom.  Jojo ti napraví bobo na pršteku aj neveselosť na duši, pretože na tábore aj vďaka nemu panuje pozitívna a energia! Jojo je vždy nablízku a rád pre deti vytvára tie najkrajšie zážitky.

Tiež by sa Vám mohlo páčiť...