fbpx

SILVESTROVSKÝ TÁBOR

Vek

Od 9 do 17 rokov

Platba

Splátky, rekreačné poukazy, odložená platba

Termíny

Od 28.12.2023 do 02.01.2023

Cena

207 Eur

Bezpečný a programom nabitý silvestrovský tábor, určený pre deti, ktoré nechcú na silvestra robiť to čo celý rok! Nebudeme sedieť pri plejku ani pri telke, ale využijeme spoločný čas na hry pri krbe aj na snehu! Zimné športové srandičky - stavanie bunkrov, sánkovanie a snehové vojny! A oddychovky pri krbe, kvízy, súťaže, rozhovory a prechádzky!
Zo všetkého najviac sa ale tešíme na prípravu na spoločný Silvester, ktorý potom odpálime chlebíčkovou párty, hudbou , tancom a ohňostrojom!
Super zábava počas Silvestra so skvelími vedúcimi, ktorých poznáte z leta! !

Silvester a skvelý čas s úžasnou partiou!

Skvelá partia vedená skúsenými vedúcimi, kde si užijete zábavu, ale aj spoznáte nových ľudí. Zažite silvester plný zábavy a programu! Máte sa na čo tešiť!

 

TurnusZačiatokKoniecCena
Silvestrovský teen tábor Camp Natur28.12.2023 štvrtok02.01.2024 utorok6 dní / 5 nocí- 207 Eur

Poistite si svoj pobyt

Ponúkame poistenie pre tábor na 7 dní a 6 nocí za 7,2 Eur na účastníka.
Bližšie informácie nájdete tu: https://www.ckboomerang.sk/poistenie/
Dôkladne zvášte výhody poistenia svojho pobytu, jedná sa o nízky poplatok, ktorý prináša množstvo výhod.

 

Doprava do tábora

Organizujeme spoločnú dopravu v smere z Bratisalavy v cene 36 Eur obojsmerne s možnosťou nástupu na danej trase nasledovne:
• Bratislava – Trnava – Nitra – Zlaté Moravce – Žiar Nad Hronom – Turček Camp Natur

Silvester a skvelý čas s úžasnou partiou!

Skvelá partia rovestníkov vedená skúsenými vedúcimi, kde si užijete zábavu, ale aj spoznáte nových ľudí. Zažite silvester plný zábavy a programu, ktorý si zapamätáte na celý život. Máte sa na čo tešiť!

Silvestrovský teen tábor Camp Natur: 28.12.2023 štvrtok do 02.01.2023 utorok - 6 dní / 5 nocí- 207 Eur

Poistite si svoj pobyt

Ponákame poistenie pre tábor na7 dní a 6 nocí za 7,2 Eur na účastníka.
Bližšie informácie nájdete tu: https://www.ckboomerang.sk/poistenie/
Dôkladne zvášte výhody poistenia svojho pobytu, jedná sa o nízky poplatok, ktorý prináša množstvo výhod.

Doprava do tábora

Organizujeme spoločnú dopravu v smere z Bratisalavy v cene 36 Eur obojsmerne s možnosťou nástupu na danej trase nasledovne:
• Bratislava – Trnava – Nitra – Zlaté Moravce – Žiar Nad Hronom –  Turček Camp Natur

Naši Silvestrovskí vedúci!

Romino - "Frasty"

Romino - "Frasty"

Hlavný vedúci

Vedúci tábora, známy ako Frasty, je pravým zábleskom energie a entuziazmu! Jeho myseľ je plná zábavných hier a plánov na skvelý silvestrovský tábor. Už teraz sa nemôže dočkať, kým prídu deti, s ktorými plánuje stráviť úžasné chvíle a naplniť ich pobyt radosťou a smiechom!

Janka

Janka

Janka má takú energiu, že by mohla napájať celé mesto! Má v hlave toľko nápadov, že sa zdá, že jej tam neostáva miesto na nič iné. A vieš čo? Rada si ich všetky vyskúša a pretvá ich na skutočnosť. Jej ruky sú tak šikovné, že by mohla vytvárať umenie jednou rukou a stavať raketu druhou! S ňou sa na tábore nikto nudiť nebude!!

Program silvestrovského tábora

Prečo si vybrať silvestrovský tábor?

– 7 dní a 6 nocí v rekreačnom stredisku Natur v Turčeku
– termín po vianociach, počas silvestra, počas zimných prázdnin
– kopec zábavy v prírode, ale aj na chatkách a večer oddych so skvelými vedúcimi
– celotáborové hry za ktoré deti získavajú odznaky a ocenenia
– výborný program a zábava vďaka nášmu skvelému tímu vedúcich z našej organizácie, ktorí sú zárukou vynikajúcej atmosféry a programu
– kvalifikovaný personál – jedineční, mladí ľudia, ktorí robia skvelú zábavu a starajú sa o svojich mladších kamarátov
– na jedného vedúceho/animátora pripadá iba 8 detí a v každej chatke bývajú spolu s deťmi aj dospelý vedúci/animátor.
– kvalifikovaný zdravotník 24 hod. denne
– strava 5x denne vrátane pitného režimu: veľké raňajky, desiata, obed na svahu, olovrant, večera, k dispozíci je stále čaj, alebo malinovka
– možnosť využiť spoločnú dopravu v smere z Bratislavy za 36 Eur obojsmerne
– možnosť využiť platbu formou mesačných splátok, alebo odklad platby

Táborový program

Posledné dni a hodiny starého roka zrátame spolu so skvelou partiou z celého slovenska. Čakajú nás hry a program zameraný na  hry vonku v snehu, v krásnej prírode Kremnických vrchov, ale aj vo vnútri pri krbe! Skvelá hudba, filmy pri krbe a pohodička -ízi čil.

Fajnové jedlo a Silvestrovská párty s ohňostrojom. Guľovačka, nočná hra, stavanie snehových sôch či bunkrov, nebudú chýbať odskúšané hry ako strážca loptičiek, hututu. Čo prinesie nový rok? No predsa nových, lepších nás! Pridajte sa do správnej partie starých aj nových kamošov z leta a stretnite parťákov vo vašej vekovej kategórii.

Aktivity, šport a táborová hra

Aktivity

Pozrite si deväť akvtivít, ktoré zažijete na našom silvestrovskom tábore. 

1. Športové hry - obrovské množstvo aktivít pre rozvoj pohybu, ale aj spolupráce a taktiky.

2. Loptove hry na lade/snehu - futbal, vybíjaná, chvostíky

3. Tímové hry - spolupráca pri riešení rôznych hier je základ. Vytvorili sme preto množstvo tímových hier.

4. Silvestrovský program - tanec, divadlo, spievanie a kopec zábavy. Existuje lepší spôsob ako ukončiť rok než v najlepšej partii so skvelým programom.

5. Ohňostroj - k silvestru neodmysliteľne patrí ohňostroj. Pripravili sme pre vás ohňostrojovú šou, ktorú si užije každý milovník svetielok a zábavy.

6. Nočná hra - čo by to bolo za tábor, keby sme nemali nočnú hru.

7. Večerné hry - každý večer nás čakajú rôzny hry a aktivity. Samozrejmosťou je aj filmový večer a pohoda a chill pri krbe.

8. Výzvy - počas celého tábora nás čakajú výzvy, za ktoré budú táborníci získávať fazuľky a tím ktorí bude mať najviac fazuliek sa stane víťazom celotáborovej hry a získa skvelú odmenu.

9. Scénky - môžete sa tešiť na rôzne scénky, ktoré budú hrať táborníci, ale aj vedúci.

Typický deň v silvestrovskom tábore!

Ráno

,,Vstávaj, už je ráno" ti znie v ušiach, ako ta budí vedúci. Otvoríš oči a vieš, že ta čaká skvelý deň. Vstaneš z postele, prezlečieš sa a ideš sa umyť. Čo to počuješ? Táborovú zvolávačku. Treba sa obliecť a ideme si trochu zacvičiť, veď v zdravom tele je zdravý duch. Wow, to bola zábava a treba bežať na raňajky. Mňam to je aký super výber, môžem si vybrať či chcem raňajkovať sladké alebo slané raňajky, samozrejmosťou sú kremnické rožky.

Čo nás čaké teraz? Už sa blíži hlavný vedúci Frasty a hovorí, že ideme hrať spoločnú celotáborovú hru, za ktorú získame odmeny pre náš tím. Super teším sa! A dokonca sme vyhrali. Dostali sme 20 fazuliek pre náš tím.

Obed

Prišiel ten čas, ideme sa naobedovať. Počujem zvolávačku, idem si umyť ruky a teraz rýchlo ku stolu. Ako to krásne vonia. Čo máme dnes dobré? Zeleninovú polievku a kuracie soté s ryžou, mňam. Najedol som sa, že mi brucho ide prasknúť a tak prišiel čas na odpočinok. Po odpončinku nás čaká výber akivít, ale aj super aktivita a scénka.

Večer

Zvolávačka, ide sa na večeru. Čo nás čaká po večeri? Predsaj večerný program. Dnes budeme mať večer aktivít. Ako mám zahrať žeriav? Jaj už viem a môj tím to hneď poznal. Ďalšie fazuľky pre náš tím. Super. Zrazu sa pustí hudba a začína párty idem si zatancovať.

Krásny deň mám za sebou, odnášam si super spomienky a idem spať, veď zajtra je ďalší skvelý deň so skvelou partiou.

Super silvester

Skvelí táboroví vedúci

Súťaže

Zábava po večeroch

Program pre nástročných

Diskotéka

Úžasná partia nástročných

/

Zážitky, ktoré sa ti vrátia

Rekreačné stredisko Natur v Turčeku

Detský tábor Camp Natur prebieha v rekreačnom stredisku Natur v Turčeku. V areáli sa nachádzajú štyri štýlové drevené chatky pre ôsmich táborníkov s kuchynkou a kúpeľňou s WC a sprchou. Chatky majú skvelú horskú atmosféru, vynikajúco sa v nich spí a poskytujú pekný priestor pre táborový život! Každá chatka má aj balkón na ktorom s radosťou oddychujeme počas odpočinku!

Hlavná budova skrýva kuchyňu, jedáleň, spoločenskú miestnosť s krbom a veľku spoločenskú miestnosť. Celý priestor je prispôsobený naším táborovým výmyslom a aktivitám, preto tu nájdete hudobnú aparatúru, priestor na ručné práce, televízor a všetko ostatné čo potrebujeme na naše letné šantenie!

Pýchou nášho strediska je multifunkčné ihrisko, kde sa môžu všetci dosýta vyblázniť a poskytuje nám super priestor nie len na šport, ale aj ostatné hry a program. V areáli máme vonkajšie ohnisko, altánok s grilom a veľké parkovisko, na ktorom môže stáť stan so stolmi aby sme si mohli užívať jedlo aj vonku.

Stredisko je obklopené smrekovými horami a lúkami a my tu už poznáme "svoje" miesta na hranie, šport a turistiku 😀 . Areál je oplotený a je určený ako miesto pre detské rekreácie, tábory a školy v prírode. Areál je uzavretý bez prístupu verejnosti a vytvára tak bezpečné prostredie a zázemie len pre naše letné táborenie!

Multifunkčné ihrisko

Letné posedenie na terase

Lúky, lesy, príroda

Potok na vodné hry

Altánok a ohnisko

Ozvučené priestory

Turistické chodníky

Spoločenská a krbová miestnosť

INFORMÁCIE PRE RODIČOV

Príchod do tábora

Tábor začína o 17:00 hod. Pri príchode k mikrobusu, alebo priamo do tábora budeme od vás potrebovať vyhlásenie rodiča a lekára o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa (podpísané rodičom alebo zodpovednou osobou najneskôr jeden deň pred nástupom do tábora a ošetrujúcim lekárom najskôr jeden mesiac pred nástupom do tábora, v zmysle vyhlášky MZSR 526/2007) a neoverenú fotokópiu Zdravotného preukazu dieťaťa. V prípade potreby, Vami popísané (vytlačené na A4) zdravotné problémy, lieky, užívanie a iné potencionálne zdravotné riziká. Link na zdravotné prehlásenie, nájdete tu.

Doprava

CK Boomerang poskytuje do všetkých svojich táborov aj dopravu autobusom priamo do tábora a len za 36 € obojsmerne.

Bratislava

V Bratislave je plánový zraz o  v deň odchodu. Stretneme sa na parkovisku pri IKEA, sektor "D" pre autobusy. Autobus bude označený ceduľkou CK Boomerang.

Deň príchodu do tábora a prvá noc

Tábor začína o 17:00 hod. Deti sa po príchode do tábora začínajú stravovať večerou, ktorá je o 19.00 hod. Prosíme rodičov, aby deťom pribalili jedlo, ktoré im vystačí v príchodový deň do tejto hodiny. Nemusíte pribaľovať priveľa jedla. Jedlo, hlavne potraviny so zárukou, ktoré deti nezjedia do tejto hodiny budeme kontrolovať a likvidovať. Je to postup v súlade s vyhláškou o organizovaní tábora.

Aklimatizácia: Deti môžu prvý deň cítiť určitú neistotu zo zmeny prostredia a z nových detí. Niektoré deti môžu mať problém prvú noc zaspať, alebo sa ráno zobudiť a to kvôli vzrušeniu z takéhoto pobytu. Môže sa stať, že nebudú hneď prvý deň vedieť čo si o tom myslieť, prípadne sa budú cítiť mierne diskomfortne a môže sa stať, že Vám zavolajú a budú žiadať o návrat domov.

Je veľmi dôležité to brať s odstupom a rezervou a nechať pôsobiť našich vedúcich a vôbec celé prostredie, nechať deťom trochu času na aklimatizáciu. Deti si obyčajne hneď na ďalší deň zvyknú, čomu prispieva individuálny prístup našich vedúcich.

Kontakt s dieťaťom a návštevy

Telefónne číslo do tábora bude zverejnené pred začiatkom letnej sezóny. Najlepší čas pre hovor je počas večere a večerného programu okolo 19:00 hod, kedy je vždy celý tábor spolu. Prosíme všetkých rodičov aby obmedzili hovory na max. 3 minúty a netelefonovali deťom každý deň, pretože telefonáty môžu spôsobovať smútok za domovom. Odporúčame všetkým využiť táborovú poštu a poslať deťom dopis na táborový email. Email následne deťom vytlačíme a požiadame ich aby vám odpísali. Dopis odfotíme a pošleme vám mms, alebo email. Je to omnoho krajšia a veselšia forma komunikácie a umocní zážitok z tábora aj pre rodičov. Žiadame rodičov, aby nevstupovali do areálu tábora. V prípade potreby, kontaktujte hlavného vedúceho alebo kanceláriu CK Boomerang. Ďakujeme!

 

Čo si zbaliť zo sebou

Čo si zbaliť

Vzhľadom na charakter tábora odporúčame do kufra, batoha, či cestovnej tašky okrem iných vecí pribaliť aj nasledovné:

Na oblečenie: UPOZORNENIE!!!!!!! Tábor sa koná v zimných mesiacoch preto by sme Vás radi poprosili, aby ste na to pri balení mysleli. Teplé oblečenie, teplé tričká, sveter, spodnú bielizeň a ponožky na každý deň, nepremokavú bundu, plavky.

Ostatné dôležité veci: Uterák, mydlo, šampón, zubná kefka a pasta.
Čo je lepšie nechať doma!: Drahé oblečenie, nožík, elektroniku, šperky a iné cennosti, malovátka a parfémy. Na základe dlhoročných skúseností, sa nám opakovane potvrdzuje, že kazia táborovú atmosféru.

Peniaze: Odporúčaná suma, na bežné výdavky detí sa pohybuje okolo 30€.  Peniaze si môžu uschovať deti alebo ich môžete dať uschovať priamo zodpovednému vedúcemu na to určenému pri nástupe dieťaťa do autobusu alebo pri osobnom odovzdávaní dieťaťa.

PRED ODCHODOM NEZABUDNITE

Kópia kartičky poistenia

Úhrada a informácie o doprave

Ako sa prihlásiť?

Online prihláška do tábora - Možnosť a spôsob platby - Storno podmienky v prípade ochorenia - Poistenie
Prečítajte si viac
Online prihláška
Prihláška do nášho tábora je online formulár, ktorý zároveň slúži ako zmluva o obstaraní zájazdu medzi Vami – objednávateľom a našou cestovnou kanceláriou.
Akonáhle formulár vyplníte a odošlete, na Váš email, ktorý uvediete vo formulári príde automatické potvrdenie prijatia prihlášky, spolu s jej kópiou.
V prihláške je potrebné vyplniť základné informácie o účastníkovi tábora, zákonnom zástupcovi, zdravotné a dietné informácie ako aj praktické informácie ohľadne platby a dopravy.
Platba
V prihláške si môžete zvoliť formu platby nasledovne:
•Celá platba prevodom do siedmych dní.
•Splátky podľa vlastného uváženia. Počet splátok a výšku prosím uveďte do poznámok k platbe.
•Odložená platba – platba v termíne, ktorý vám vyhovujem lepšie. Pri odklade platby viac ako mesiac vás prosíme o uhradenie zálohy za tábor vo výške 50 Eur.
Storno podmienky
Pre detské tábory a zájazdy v rámci Slovenskej Republiky platia storno podmienky nasledovne:
a) 35 – 21 dní pred nastúpením na zájazd – 30 % z celkovej sumy za zájazd,
b) 20 – 7 dní pred nastúpením na zájazd – 50 % z celkovej sumy za zájazd,
c) 6 – 0 dní pred nastúpením na zájazd – 75 % z celkovej sumy za zájazd.
Poistenie
Všetkým táborníkom doporučujeme sa pripoistiť. Cena poistenia je 0,80 € na jeden deň. V poistení je zahrnuté poistenie storna, batožiny, záchrany, úrazové poistenie a zodpovednosti za škodu. Viac si môžete prečítať na tomto linku.