fbpx

Veselé Vianoce

a šťastný nový rok!

Tešíme sa spolu s vami na sezónu 2022!

Vyberte si svoj obľúbený tábor!

Získajte najlepšie ceny, najlepšie podmienky, darčeky a jednoducho viac ako kedykoľvek predtým!

Na objednávku stačí uhradiť 50 Eur zálohu za tábor. Ak si zvolíte úhradu celého pobytu, môžete získať aj polovicu dopravy zadarmo! 

Zamrznuté ceny až na -40 Eur

Všetky táborové ceny sa spolu s postupným obsadzovaním jednotlivých turnusov zvyšujú. Práve teraz je cena za všetky tábory najnižšia a čo viac, až do vianoc sú všetky ceny zamrznuté! Nebudú sa vyšovať! Ale 25.12.2021 – deň po vianociach, upravíme všetky ceny na správnu úroveň podľa počtu prihlásených detí!

Vyberte si turnus bez dátumu

Neviete na ktorý turnus by ste chceli ísť? Vôbec nevadí! Zvoľte si v prihláške voľný turnus. Garantujeme Vám cenu z Vianočnej akcie a turnus si môžete zmeniť kedykoľvek, pokiaľ bude v danom termíne voľné!

Doprava za polovicu

Ak si prajete využiť dopravu do tábora, ponúkame vám skvelý vianočný darček! Ziskajte dopravu k Vášmu táboru len za ½ ceny pri platbe za tábor do siedmych dní.

Súrodenecká a kamarátska zľava

Na každého ďaľšieho súrodenca, alebo kamárata z vašej skupiny vám teraz ponúkame ďaľšiu dodatočnú zľavu 15 Eur z táborového pobytu!

Zľava na ďalší tábor

Chodíte počas leta do viacerých táborov? Vyberte si z našej ponuky táborov ešte iný tábor v inom termíne a lokalite a my vám dáme ďaľšiu zľavu až 30 eur na daný pobyt! Veselé vianoce!!

Vianočný darčekový certifikát

Na všetky tábory Vám pošleme pekný vianočný darčekový certifikát s menom účastníka, ktorý si môžete vytlačiť a darovať pod stromček!!

Prihláste sa už dnes!

A potešte sa letnou radosťou už teraz pod stromčekom! 

Vianočná akcia končí už o:

Deň (- y)

:

H(s)

:

Minúta(y)

:

Druhý(s)