fbpx

Veselé Vianoce 2022

Zľavy, darčeky a najlepšie podmienky pred ďalšou sezónou táborov!

Ako je už u nás tradíciou, aj tieto vianoce Vám ponúkame zľavy, darčeky a najlepšie ceny na naše letné pobyty. Zažite leto s nami a spravte si radosť už teraz na Vianoce!

Vianoce sa blížia veľmi rýchlo - už len:

Deň (- y)

:

H(s)

:

Minúta(y)

:

Druhý(s)

Vyberte si svoj obľúbený tábor!

Získajte najlepšiu cenu, kamarátsku zľavu, k tomu dopravu za polovicu a tričko pod stromček! 

Na objednávku stačí uhradiť 50 Eur zálohu za tábor. Ak si zvolíte úhradu celého pobytu, môžete získať aj polovicu dopravy zadarmo a táborové tričko pod stromček! 

Zamrznuté ceny až na -40 Eur

Všetky táborové ceny sa spolu s postupným obsadzovaním jednotlivých turnusov zvyšujú. Práve teraz je cena za všetky tábory najnižšia a čo viac, až do vianoc sú všetky ceny zamrznuté! Nebudú sa zvyšovať! Ale 25.12.2022 – deň po vianociach, upravíme všetky ceny na správnu úroveň podľa počtu prihlásených detí!

Vyberte si turnus bez dátumu

Neviete na ktorý turnus by ste chceli ísť? Vôbec nevadí! Zvoľte si v prihláške voľný turnus. Garantujeme Vám cenu z Vianočnej akcie a turnus si môžete zmeniť kedykoľvek, pokiaľ bude v danom termíne voľné!

Doprava za polovicu na letné tábory

Ak si prajete využiť dopravu do tábora, ponúkame vám skvelý vianočný darček! Ziskajte dopravu k Vášmu táboru len za ½ ceny pri platbe za tábor do siedmych dní.

Súrodenecká a kamarátska zľava

Na každého ďaľšieho súrodenca, alebo kamárata z vašej skupiny vám teraz ponúkame ďaľšiu dodatočnú zľavu 15 Eur z táborového pobytu! Platí len na letné tábory.

Tričko ako darček pod stromček

Ak si zvolíte platbu do 7 dní a pošlete prihlášku do 18.12., tak Vám pošleme darček pod stromček  – táborové tričko CK Boomerang. Stačí keď dáte do poznámky veľkosť trička akú by ste chceli. Veselé vianoce!!

Vianočný darčekový certifikát

Na všetky tábory Vám pošleme pekný vianočný darčekový certifikát s menom účastníka, ktorý si môžete vytlačiť a darovať pod stromček!!

Vyberte si z našej bohatej ponuky!

Zábava, skvelý kolektív, oddych a bezpečnosť pre vaše deti počas celého leta aj v zime.

Ako využiť našu vianočnú ponuku?

Prečítajte si viac
  1. Vyberte si tábor, ktorý sa vám páči  – Všetky tábory majú NAJNIŽŠIE CENY sezóny 2023 (celú našu ponuku najdete vyššie).
  2. Prejdite v hornom rohu na ikonku prihlášky a prekliknite sa na  prihlášku.
  3. Vyplňte svoje údaje.
  4. Zakliknite tábor, ktorý ste si zvolili.
  5. Následne sa vám obajví možnosť výberu turnusu – vrámci vianočnej akcie tam najdete aj možnosť VOĽNÝ TURNUS – túto možnosť si môžete vybrať ak neviete ako budete mať naplánované letné prázdniny. Informáciu o výbere turnusu nám môžete zaslať dodatočne až pokiaľ budú voľné miesta v jednotlivých turnusoch.
  6. Keď budete pokračovať ďalej v prihláške, zobrazí sa Vám okienko VIANOČNÁ AKCIA 2022. Tu si môžete zvoliť nasledovné:

– SÚRODENECKÚ A KAMARÁTSKU ZĽAVU – 15 eur. Jedná sa o zľavu pre každé dieťa v skupine súrodencov a kamarátov. Zľava sa vám automatický odčíta od celkovej sumy a platí pre všetkých prihlásených vo vianočnej akcii.

– ZDARMA TÁBOROVÉ TRIČKO, stačí zakliknúť políčko a v možnostiach platby si zvoliť platbu do 7 dní. Do poznámky napíšete už len veľkosť trička a my vám ho pošleme poštou.

– DOPRAVA ZA POLOVICU,  stačí zakliknúť políčko a v možnostiach platby si zvoliť platbu do 7 dní. Suma sa vám automaticky odčíta od výslednej sumy. Ostatné údaje vypisujete normálne v časti doprava.

– DARČEKOVÝ POUKAZ, stačí zakliknúť toto políčko a my vám poukaz pošleme na email, následne si ho môžete vytlačiť a darovať napríklad pod stromček.

Zľavy možno kombinovať medzi sebou.

Prihláste sa na svoj obľúbený tábor!

Tešíme sa spolu s Vami na Vianoce!

Vianočná akcia končí už o:

Deň (- y)

:

H(s)

:

Minúta(y)

:

Druhý(s)