fbpx

Veselé Vianoce 2023

Zľavy, darčeky a najlepšie podmienky pred ďalšou sezónou táborov!

Ako je už u nás tradíciou, aj tieto vianoce Vám ponúkame zľavy, darčeky a najlepšie ceny na naše letné pobyty. Zažite leto s nami a spravte si radosť už teraz na Vianoce!

Vianočná ponuka končí už o:

Deň (- y)

:

H(s)

:

Minúta(y)

:

Druhý(s)

tábor na vianoce s darčekom a zľavami do 8.1.2024!

Získajte najlepšiu cenu, kamarátsku zľavu, k tomu dopravu za polovicu a tričko pod stromček! 

Na objednávku stačí uhradiť 70 Eur zálohu za tábor. Ak si zvolíte úhradu celého pobytu, môžete získať aj polovicu dopravy zadarmo a táborové tričko pod stromček! 

Získajte najlepšiu cenu!

Už nikdy nebude cena nižšia. Za žiadny tábor, na žiadny turnus 2024, ako práve teraz. Ceny táborov nie sú náhodné, ale sa spolu s postupným obsadzovaním jednotlivých turnusov zvyšujú a 8.1.2023 – deň po prázdninách, upravíme všetky ceny na správnu úroveň podľa počtu prihlásených detí!

Vyberte si turnus bez dátumu

Neviete na ktorý turnus by ste chceli ísť? Vôbec nevadí! Zvoľte si v prihláške voľný turnus s cenou najlacnešieho turnusu. Garantujeme Vám cenu z Vianočnej akcie a turnus si môžete zmeniť kedykoľvek, pokiaľ bude v danom termíne voľné. Rozdiel v cene turnusov môžete uhradiť následne.

Doprava za polovicu na letné tábory

Ak si prajete využiť dopravu do tábora, ponúkame vám skvelý vianočný darček! Ziskajte dopravu k Vášmu táboru len za ½ ceny pri platbe za tábor do siedmych dní.

Súrodenecká a kamarátska zľava

Na každého ďaľšieho súrodenca, alebo kamárata z vašej skupiny vám teraz ponúkame ďaľšiu dodatočnú zľavu 15 Eur z táborového pobytu! Platí len na letné tábory.

Tričko ako darček pod stromček

Ak si zvolíte platbu do 7 dní a pošlete prihlášku do 18.12., tak Vám pošleme darček pod stromček  - táborové tričko CK Boomerang. Stačí keď dáte do poznámky veľkosť trička akú by ste chceli. Veselé vianoce!!

Vianočný darčekový certifikát

Na všetky tábory Vám pošleme pekný vianočný darčekový certifikát s menom účastníka, ktorý si môžete vytlačiť a darovať pod stromček!!

Ponuka táborov na sezónu 2024

Zábava, skvelý kolektív, oddych a bezpečnosť pre vaše deti počas celého leta.

Ako využiť našu vianočnú ponuku?

Prečítajte si viac
  1. Vyberte si tábor, ktorý sa vám páči  - Všetky tábory majú NAJNIŽŠIE CENY sezóny 2024 (celú našu ponuku najdete vyššie).
  2. Prejdite v hornom rohu na ikonku prihlášky a prekliknite sa na  prihlášku.
  3. Vyplňte svoje údaje.
  4. Zakliknite tábor, ktorý ste si zvolili.
  5. Následne sa vám obajví možnosť výberu turnusu - vrámci vianočnej akcie tam najdete aj možnosť VOĽNÝ TURNUS - túto možnosť si môžete vybrať ak neviete ako budete mať naplánované letné prázdniny. Informáciu o výbere turnusu nám môžete zaslať dodatočne až pokiaľ budú voľné miesta v jednotlivých turnusoch.
  6. Keď budete pokračovať ďalej v prihláške, zobrazí sa Vám okienko VIANOČNÁ AKCIA 2022. Tu si môžete zvoliť nasledovné:

- SÚRODENECKÚ A KAMARÁTSKU ZĽAVU - 15 eur. Jedná sa o zľavu pre každé dieťa v skupine súrodencov a kamarátov. Zľava sa vám automatický odčíta od celkovej sumy a platí pre všetkých prihlásených vo vianočnej akcii.

- ZDARMA TÁBOROVÉ TRIČKO, stačí zakliknúť políčko a v možnostiach platby si zvoliť platbu do 7 dní. Do poznámky napíšete už len veľkosť trička a my vám ho pošleme poštou.

- DOPRAVA ZA POLOVICU,  stačí zakliknúť políčko a v možnostiach platby si zvoliť platbu do 7 dní. Suma sa vám automaticky odčíta od výslednej sumy. Ostatné údaje vypisujete normálne v časti doprava.

- DARČEKOVÝ POUKAZ, stačí zakliknúť toto políčko a my vám poukaz pošleme na email, následne si ho môžete vytlačiť a darovať napríklad pod stromček.

Zľavy možno kombinovať medzi sebou.

Tešíme sa spolu s Vami na Vianoce!