Prihláška na táborové udalosti a školenia vedúcich

Pre vedúcich a bobrov od 15 rokov.

 

CK Boomerang Slovensko s.r.o.,
Šášovská 2, 85106 Bratislava
www.ckboomerang.sk,
Tel: + 421949011022,
email: info@ckboomerang.sk
IČO: 50766511 DIČ: 2120471661
Zapísaná v Obchodnom Registri Okresného Súdu Bratislava I, Vložka číslo: 74119/B

Vaše osobné údaje spracovávame a chránime podľa zásad spracovávania a ochrany osobných údajov na tomto linku: https://www.ckboomerang.sk

Prihláška na táborové udalosti
meno@mail.com
Aký druh stravy preferuješ?
Akej udalosti sa chceš zúčastniť?

Milí vlci a priatelia tábora!

Týmto by sme radi zaviedli novú tradičnú táborovú udalosť, ktorá má za cieľ, tak ako aj Tomahawk povzbudiť vo vás bojovnosť a odvahu ducha, umožniť spoznať bratov vlkov aj z iných turnusov a utužiť vzťahy. 

Radi by sme vás pozvali na Cestu vlka – hru, ktorá paradoxne nebude o vlku samotárovi, ale o sile celej svorky. Bude to skupinová hra, a a iba jedna skupina, ktorá preukáže najväčšiu silu a obratnosť sa stane víťaznou. 

O všetkých podrobnostiach vás budeme čoskoro informovať.

Miesto: Indiánské táborisko/RS Natur
Zodpovedný vedúci: Náčelníci Evka ,,Vedňa" a Lukáš ,,Havran"
Určenie: pre táborvých vedúcich, ale aj táborníkov nad 16 rokov a všetkých milovníkov prérie. Každý je vítaný.

“Je to ako deja vu. Máš pocit že sa to už stalo, ale uvedomuješ si že sa to deje aj teraz. Možno znovu. Ten pocit, priateľské tváre, tie isté miesta…

Ale tentokrát máš čas. Čas pre seba, svojich priateľov, pre svoje aktivity… Čas opakovať staré historky, predbiehať sa v tom kto to povie lepšie, alebo, kto si to lepšie pamätá… Čas povedať, čo vtedy neodznelo… Čas niekomu povedať čo ešte nepočul… Čas nepovedať nič, čas byť…”
Tento indiánsky táborový festival spojí všetko. Pôvod Kmeňa Rozprávačov príbehov s osobným prežívaním vedúcich Vlkov a našej táborovej kultúry. A my prežijeme spolu víkend na ktorom sa stretnú Vlci všetkých generácii. Od veteránov až po nových príchodzích. Užijeme si spolu zopár táborových tradícii na našom najobľúbenejšom mieste. Snem, aktivity, bojovku, saunu, klobúk, cestu bubnu, grilovačku, táborák, nočnú hru. A to všetko pre veľkých, pre nás – pre veľkých 🙂
Miesto: indiánska préria
Zodpovedný vedúci: náčelníci Milan ,,Vietor", Lukáš ,,HavraníBubon" a Evička ,,Vedňa".
Určenie: pre táborových vedúcich indiánskeho tábora.
Spoločné školenie pre táborových vedúcich, kde si zhrnieme a prejdeme táborový program v jednotlivých táboroch, naučíme sa ako riešiť rôzne vzniknuté sitácie, ako správne komunikovať či už s táborníkmi alebo rodičmi detí a naučíme sa aj základi animačného programu a ako vytvárať ten najlpší program vrámci princípov zážitkovej pedagogiky.

Miesto: RS Natur/RS Lomnistá/indiánske táborisko
Zodpovedný vedúci: Milan ,,Vietor" Straka
Určenie: pre táborových vedúcich CK Boomerang na sezónu 2023, ktorý chcú pôsobiť v táboroch Camp Natur, Sing and Rock, Camp Lomnistá, tábor Môťová a indiánského tábora

Prvé dni na prérii tento rok zažiješ s partiou najsrdcovejších, najnamakaneších, najwašteovejších Vlkov, Vĺčat a Bobrov práve tu - na brigádach a stavačke! Je to pre nás veľká česť, že si sa rozhodol/rozhodla pridať k nám. Po vyplnení tejto online prihlášky Ti príde krátky potvrdzujúci email. Bližšie informáciácie čo zo sebou a všetkými organizačnými pokynmi Ti pošleme v dostatočnom predstihu na mail.

Miesto: Indiánské táborisko
Zodpovedný vedúci: Náčelníci Lukáš ,,Havran" a Milan ,,Vietor"
Určenie: pre táborvých vedúcich, ale aj táborníkov nad 15 rokov a všetkých milovníkov prérie. Každý je vítaný.

Vyvrcholenie nášho táborvého snaženia je tu. Stavačka tábora je udalosť pri ktorej postaviame samotné stany, dokončíme posledné detaily tak, aby táborisko bolo pripravené na príchod detí.

Miesto: Indiánské táborisko
Zodpovedný vedúci: Náčelníci Lukáš ,,Havran" a Milan ,,Vietor"
Určenie: pre táborvých vedúcich, ale aj táborníkov nad 15 rokov a všetkých milovníkov prérie. Každý je vítaný.

Cesta Vlka - udalosť
Pow wow - udalosť
Školenie vedúcich
Brigády na indiánskom tábore
Stavačka indiánského tábora - zakliknite tie dni, ktoré sa chcete zúčastniť na stavačke tábora!