fbpx

Čo nechcete aby našli policajti vo vašom aute po ceste do tábora?!

Cesta k autobusu, alebo priamo do tábora autom s rodičmi sú posledné chvíle predtým ako vaše dieťa na pár dní zmizne. V tábore! Je dôležité si pred cestou ešte raz skontrolovať či máte všetko čo potrebujete, aby táborový zážitok prebehol krásne a hladko!

A preto si dajte veľmi dobrý pozor čo máte v aute a určite si nezabudnite zbaliť všetko potrebné! 

Čo si zbaliť zo sebou? Link na zdravotné prehlásenie a zoznam vecí!

Takže keď už ste pripravený vyraziť a všetko ste si skontrolovali, nezabudnite v aute ešte na poslednú dôležitú vec!! Určite nechcete aby policajti vo vašom aute po ceste do tábora našli nepripútaného pasažiera! Ujo policajt by vám musel dať neveselý biely bloček, ktorý stojí pár papierikových peniažkov. A váš táborník by to mohol mať potom v bufete nahnuté! V bufete sa predávajú dobrotičky sladkostičky, ktoré vÉľmi potešia vybehané táborové bytosti a rozveselia ich na duchu aj na tele!

A preto prosím nezabudnite aj na dukáty do bufetu!! Môžete ich odovzdať aj vedúcim pri nástupe, aby sa nebodaj nestalo niečo čudné a peniažky sa neminuli všetky v prvý deň. 😀

Vieme že vás tento nadpis trošku nachytal, ale robíme to naschvál, aby sme mohli zostať s vami v kontakte prostredníctvom emailu, ktorý ste nám nechali. Radi by sme Vám poslali pár emailov o našich táboroch a novinkách. 

Ak sa Vám to nebude pozdávať, prosím odhláste sa z mailing listu. Nebudeme sa hnevať!

Veľmi pekne Vám ďakujeme a tešíme sa už na všetky srandičky v tábore!

A čo určite nechať doma?

Napríklad toto:

Čo si zbaliť zo sebou?

Na oblečenie: Krátke a dlhé nohavice, teplákovú súpravu, tričká, sveter, spodnú bielizeň a ponožky na každý deň, nepremokavú bundu, veľmi dôležitá  je čiapka, plavky, športová obuv, pevnú turistickú obuv.

Ostatné dôležité veci: Uterák, mydlo, šampón, zubná kefka a pasta, baterka (s novými batériami), opaľovací krém, repelent (nie sprej – býva na nich varovanie aby ho nepoužívali deti!).

Je lepšie nechať doma!: Drahé oblečenie, elektroniku, mobilné telefóny, šperky a iné cennosti, malovátka a parfémy. Na základe dlhoročných skúseností sa nám opakovane potvrdzuje, že kazia táborovú atmosféru. Je zbytočné aby malo zosebou dieťa telefón či MP3 player. Zo všetkého najviac je však škoda pokiaľ sa dieťa namiesto krásneho táborového večera plného super programu separuje od ostatného diania v tábore.  Deti v tábore nebudú potrebovať žiadnu elektroniku a bola by škoda, keby sa im niečo cenné pokazilo a stratilo. Táborový telefón bude k dispozícii pre rodičov, aby kontaktovali svoje dieťa.

Peniaze: Odporúčaná suma pre dieťa na bežné výdavky sa pohybuje od 10 do maximálne 30 EUR. Za tieto peniaze si deti môžu kúpiť drobný spotrebný tovar v bufete alebo ich môžu a budú využívať na výdavky ako vstupné na kúpalisko či zmrzlinu. Peniaze si môžu uschovať deti alebo si ich vy môžete dať uschovať priamo zodpovednému vedúcemu pri nástupe dieťaťa do autobusu alebo pri osobnom odovzdávaní dieťaťa.

Zážitky, ktoré sa vám vrátia!

Zábava, skvelý kolektív, oddych a bezpečnosť pre vaše deti počas celého leta.

Prečo si vybrať náš tábor?

Vychutnajte si zábavu a rekreáciu v bezpečí slovenského tábora!

b3lineicon|b3icon-shield-law||Shield Law

Zábavné prázdniny

V tábore nás čaká množstvo hier a aktivít s tou najlepšou partiou. Nájdeme si nových kamarátov v našej vekovej skupine a spolu zažijeme táborové srandy a dobrodružstvá, na ktoré budeme ešte dlho spomínať!

Rozvoj a poznanie

Počas táborových dní budeme môcť vyskúšať nové veci, ktoré nestretneme v škole ani doma. Nové hry, zručnosti a vedomosti. A možno tak v sebe objavíme nový talent, alebo túžbu!  Napríklad kresliť, alebo hrať na gitare!

b3lineicon|b3icon-hanger||Hanger

Bezpečie a starostlivosť

Počas tábora je o vaše deti postarané 24/7! Skúsené tímy vedúcich, bezpečná zábava, dobrá strava, ubytovanie, ale aj psychická pohoda všetkých účastníkov počas pobytu, je našou prvoradou prioritou!

Napísali nám rodičia…

Dcéra prvýkrát navštívila tábor ako taký…na internete si so sesternicou samé vybrali natur camp turček, nakoľko dievčatá sú z mesta a chceli využiť tento týždeň na zážitky spojené s prírodou, výletmi..Po príchode z tábora boli obe veľmi šťastné, plné zážitkov a spomienok…v turnuse, ktorý absolvovali, sa nachádzali deti rôznych vekových kategóriíí, takže si našli medzi sebou aj rovesníčky, s ktorými zostali v kontakte aj po ukončení tábora..pozitívne hodnotila prístup vedúcich tábora,s ktorými je taktiež v kontakte a dokonca nás prosila aby sme sa tam išli cez prázdniny ešte previesť a navštíviť vedúcu tábora…absolvovali výlet do Kremnice, kúpanie v Turčianskych Tepliciach, diskotéku, opekanie pri táboráku a najviac ju zaujala nočná návšteva v lese, kde boli strašené vedúcimi tábora..čo sa týka stravy, nebol žiaden problém, strava bola pestrá, nakolko dcera má reflux a sesternica histamínovú dietu, boli sme kontaktovaný pred nástupom do tábora a prebrali s nami jedálny lístok..dokonca dcera nikdy v živote nejedla ryžový nákyp a po návrate si ho vyžiadala aj doma.. s dievčatami, s ktorými sa zoznámili a strávili krásny plnohodnotný týždeň sa dohodli, že o rok sa tam taktiež stretnú….

Maderová

Camp Natur

Fantastický tábor, chcel ísť ihneď na ďalší turnus, ale keďže to nebolo možné, na ďalší rok ide určite. Keď sme prišli preňho, čakalo nás iné dieťa, dieťa plné pokoja a kľudu z prírody. Takže, absolútna spokojnosť na obidvoch stranách.

Jana Jochymová

Indiánsky tábor

Kopec hudby podávanej nenásilnou formou. K tomu dosť veľa iných aktivít, nejaké výletíky, hry… veľmi fajnový tábor pre začiatočníkov a mierne pokročilých

Samuel Adamčík

Sing And Rock

Tábory začínaju už o:

Deň (- y)

:

H(s)

:

Minúta(y)

:

Druhý(s)