fbpx

O nás

Zážitky, ktoré sa vám vrátia!

Už od roku 1995 sa hráme s deťmi. Chceme vyskúšať každú srandu, každú novú aktivitu a šport! Každý rok chceme stretnúť super letnú partiu a skvelých vedúcich! Buďte ako my! Pridajte sa s nami do tábora!

Robíme si srandu, ale myslíme to vážne!

Skúsenosti

Od roku 1995 sa hráme s deťmi. Vyrástli sme s nimi. Poznáme a ovládame všetky aspekty moderného táborenia a zážitkovej pedagogiky a stále sa zdokonaľujeme. Každý ročník, každá nová generácia objavuje a prináša niečo nové a svoje. Považujeme za dôležité stáť na pevných a osvedčených základoch a vyvíjať nové nápady pre budúcnosť.

Tím

Všetci sa chceme hrať! Chodili sme do školy, na školenia a po svete, aby sme toto “hranie sa” doviedli do dokonalosti. V našom kolektíve vedúcich a táborových lídrov sú ľudia, ktorí berú “hranie sa” s plnou vážnosťou a venujú tejto “vede” celý svoj čas. Mnohí  z nás vyrástli v našich táboroch a ten sa stal ich druhým domovom. A preto máme tú najlepšiu kvalifikáciu – sme veľké deti!

Naše hodnoty

Naše hodnoty nie sú len pekné frázy, ktoré sme si dali na webstránku. Sú skutočné a považujeme ich za samozrejmé. Sú v nás zakorenené a previazané s našou každodennou prácou.  

Veríme, že tieto myšlienky musia byť silné a plné života, aby kolektív prosperoval. Pripomínajú nám našu ľudskosť, naše hľadanie a naše poznanie, o ktoré sa môžeme vždy oprieť. 

Ciele

V každom táborovom programe máme jasne definovaný pedagogický cieľ. Aj keď by sa jednalo len o veľmi jednoduchý cieľ ako napríklad zábava – neštrukturovaná hra, ktorá je taká dôležitá. Tieto ciele napĺňame  prostredníctvom hier a aktivít. Podstatné je, že naši vedúci a táboroví lídri, tvoria program s ohľadom na to čo chcú dosiahnuť a danou aktivitou priniesť. Takto má každý tábor a každý program svoj zmysel, ktorý ostáva v účastníkoch prostredníctvom prežitého zážitku. Zážitky tvoria poznanie a to je skutočným naplnením cieľa.

Spoločnosť

Naša spoločnosť je kolektívom úžasných ľudí, jasných myšlienok a prospešných cieľov. Ľudí, ktorí sa rozhodli svoju energiu venovať deťom, mládeži a podávať svoje skúsenosti daľšej generácii. Myšlienok, ktoré v meniacej sa dobe a novej slovenskej spoločnosti zaručujú pokračovanie toho najlepšieho čo máme – bezpečnosť, zábavu, ale aj inovácie našich táborov a programov. Cieľov, ktoré sú zrozumiteľné, prospešné a rokmi overené. Naša firma spĺňa všetky legislatívne požiadavky na činnosť, ktorú vykonávame.

Naše hodnoty

Robíme si srandu, ale myslíme to vážne!

Láska, priateľstvo, rešpekt

Každá ľudská bytosť je jedinečná, krásna a plná potenciálu. Potrebuje priestor, lásku, priateľstvo a rešpekt aby sa mohla vyvíjať v bezpečnom prostredí. Mať šancu objavovať svoje schopnosti, prednosti, ale aj slabiny a mať priestor na chyby, z ktorých môže čerpať skúsenosti.

 

Sloboda, rovnosť a štastie

Dosiahnutie pocitu slobody, šťastia a rovnosti je základnou snahou našich táborových kolektívov. Bez slobody a rovnosti niet šťastia a preto ich treba strážiť a uplatňovať vo všetkých oblastiach táborových programov. Sloboda a rovnosť vytvára možnosť pre šťastné prežívanie každého jednotlivca.

 

Sila a zdravie

Pohyb a šport je náš každodenný spôsob, ktorým sa nie len bavíme, ale aj zveľaďujeme svoje telo, posilňujeme svoje zdravie a posúvame svoje schopnosti. Zisťujeme, že “to sa dá!” A to nás posúva aj v myslení a v dobrej nálade. V zdravom tele – zdravý duch!

 

Zážitky, ktoré sa vám vrátia.

Hra je prirodzená vlastnosť človeka. Hráme sa stále, aj keď si to neuvedomujeme. V tábore hre vdychujeme zmysel. Prostredníctvom hry vzniká zážitok a zážitok tvorí osobné poznanie. Zážitky z tábora sú veselé, smiešne, ale aj horko sladké, oči otvárajúce, poučné… Tieto zážitky sa vám mnohokrát  vrátia!

 

Pobyt v prírode

Nič nemôže nahradiť rekreačný pobyt v prírode. Návrat k dotyku matky zeme, všetkých živlov a ročných období je pre nás ľudí prirodzený. Príroda je náš domov a je dôležité sa k tomuto prastarému zväzku stále vracať aj keď sme si od neho možno odvykli životom v modernom mestskom prostredí.  Zážitok z takéhoto pobytu otvára dušu, oživuje telo, podnecuje myseľ a vracia rovnováhu do života. 

 

Talent, rozvoj a odvaha

Veríme, že prostredníctvom rôznorodých hier a programov, môžu mladí táborníci ľahšie prísť na to čo ich baví a zaujíma. Tvoríme táborové programy s ohľadom na to, aby si deti mohli vyskúšať rôzne športy, mentálne aktivity a hry v ktorých sa môžu poznať a objaviť svoje talenty. Hry v ktorých naberú chuť a odvahu vyskúšať niečo nové. Veľa nových vecí, vďaka ktorým objavia nový svet a nové svoje vlastné ja. 

 

Tím, ktorý pripravuje letné tábory a jedinečné zážitky!

Milan "Vietor" Straka

Milan "Vietor" Straka

Zakladateľ

Od šiestich rokov chodil do táborov a nejak mu to ostalo. 😀 V osemnástich s kamošom založil indiánsky tábor a po mnohých rokoch práce v iných oblastiach založil CK Boomerang. Rozhodol sa naplno venovať deťom, mládeži a vytváraniu krásnych letných zážitkov!

Daniela ,,Dada" Šudilová

Daniela ,,Dada" Šudilová

Vedúca kancelárie

Naša „Dada“ nás tu drží pohromade. Šéfuje šéfom, lebo vie čo treba a keď nevie tak to zistí!! Dada je vedúca kancelária, obvoláva klientov, rieši ak vznikne problém a zabezpečuje kompletný tok informácií vo firme.

Monika Vadkertiová

Monika Vadkertiová

Náčelníčka Indiánskeho tábora

Človek s obrovským srdiečkom, do ktorého sa okrem všetkých indiánov zmestia aj kone, zvieratká a všetko čo robí tento svet krásnym. Monika je naša veľká táborová mama, ktorá inak hravo zvláda aj office 😀 .

Samuel Švolík

Samuel Švolík

Marketing

Reklamný guru, marketingový mág, človek plný nápadov. Vyškolený a ostrieľaný vo svete marketingu! Indiánsky náčelník a dlhoročný táborový vedúci s množstvom skúseností. Turista, cestovateľ, amatérsky fotograf a športovec. Veľký pohoďák a kamarát do „dešte“!

Lukáš "Ten Chlapec" Valla

Lukáš "Ten Chlapec" Valla

Sociálne siete, administrácia

Admin fejsbukov, koordinátor vedúcich, zdravotnícky záchranár, zážitkový inštruktor, skvelý organizátor a človek mnohých schopností! Lukáš je ten, ktorého sa pýtame, keď niečo nevieme 😀 on vždy niečo vymyslí!

Pridajte sa k nám na leto 2024!

Zábava, skvelý kolektív, oddych a bezpečnosť pre vaše deti počas celých prázdnin.

11 Rád bez ktorých neobjednávajte tábor pre svoje deti!

Stiahnite si na svoj email PDF článok s jednástimi dôležitými radami a informáciami na ktoré myslieť pred tým, ako sa rozhodnete pre kúpu tábora. Budete zároveň pridaný do našeho mailing listu, z ktotého sa môžete kedykoľvek odhlásiť.