fbpx

Jesenný indiánsky tábor v chatkách v Turčeku 2023!

Napísal: Lukas Valla

Som náčelníkom prvého a šiesteho turnusu NPDL. Zároveň pôsobím ako zdravotník na ostatných turnusoch. Starám sa o facebook a instagram fanpage indiánov a CK. Pôsobím ako hlavný vedúci na lyžiarskych táboroch, táboroch mimo leta a spolupracujem pri výchove nových vedúcich.

Zverejnené: 29. septembra 2023

Aj tento rok si užijeme jesenné prázdniny v Turčeku!

Ešte stále máme 12 voľných miest na jedinečný jesenný indiánsky tábor v Turčeku rekreačnom stredisku Natur. Je to naša srdcovka! 

Tu je päť dôvodov, prečo sa k nám pridať!

  • NEZABUDNUTEĽNÉ AKTIVITY

Jesenný tábor je obľúbený vďaka aktivitám, ktoré v lete nezažijete. Naučíme sa ako sa vyrába ten pravý indiánský džem, ako sa vyrába detská výživa, upečieme si chutný koláč a zistíme ako sa vyrábajú zdraví gummy mackovia. Ale môžete sa tešiť aj na tradičné aktivitky ako streľba z luku, tradičné ručné práce kde si vyrobíme parádne indiánské náramkyi a mnoho ďalšieho!

  • LEGENDÁRNY PRÍBEH

Už tradične sa do nášho indiánskeho turnusu vkradne skvelý príbeh a ani tento tábor nebude výnimkou. Zase raz sa stretneme s náším starým známym -  Dvojitou Tvárou. Jeho triky, pikle a siete mu snáď ani tento krát nepomôžu a my sa s ním náležite porátame!

  • ÚŽASNÁ PARTIA

Kamarátstva, ktoré vzniknú v indiánskom tábore sú na celý život. Na jesennom máte možnosť opäť naživo stretnúť kamarátov z leta. Navyše sa môžete tešiť na úžasnú partiu vlkov pod vedením náčelníkov Lukáša ,,Havrana” a Evičky ,,NekonečnéhoPrameňa”. 

  • IDEÁLNE STRÁVENÝ ČAS PRÁZDNIN

Čo je lepšie, stráviť prázdniny pri počítači, alebo so skvelou partiou mladých indiánov na jesennom indiánskom tábore? Dobrá nálada, skvelý program a aktivity, a samozrejme výborní vedúci - to je ten správny mix pre aktívny oddych po prvých dvoch mesiacoch v škole!

  • VŠETKO STIHNETE

Viacerí rodičia nám písali, že je jesenný tábor sa koná cez sviatok všetkých svätých a mali obavy aby "všetko stihli".  Naplánovali sme jesenný indiánský tábor tak, aby končil 1.11. o 10:00 a deti prídu do Bratislavy okolo 12:00. Veríme, že pokiaľ budete chcieť, budete môcť využiť prázdniny aj na tento sviatok.

Obujte si svoje dobrodružné mokasíny, zbaľte do batoha pár vecí, a pridajte sa do našej družiny. Stretnete super kamošov, prežijete výborný čas, odýchnete si od mesta a vrátite sa nachvíľu do prírody, do blízkosti našeho táboriska. Zažite s nami jeseň v indiánskom tábore!

Tiež by sa Vám mohlo páčiť...