fbpx

Budú tento rok tábory?

Napísal: Milan Straka

Zverejnené: 21. mája 2020

Budú tento rok tábory? Povolí hygiena detské rekreácie? Vrátia nám peniaze ak tábory nebudú?

Krátka odpoveď je ÁNO.

Sme presvedčení, že tábory prebehnú v sezóne 2020 v riadnom termíne. Úrad verejného zdravotníctva vydá pokyny ako postupovať a naša CK je pripravená všetky nariadenia aj odporúčania splniť. Všetkým účastníkom sa odporúčame poistiť pre prípad, že by nemohli nastúpiť na svoj tábor. V prípade, že by sa situácia obrátila a hygienici by kvôli šíreniu Covid 19 tábory prerušili, ponúkame všetkým klientom dve grancie – v texte poniže.

 

 

Dlhá odpoveď

1, Už v priebehu apríla sme emailom komunikovali s ministrom školstva p. Gröhlingom, ktorý prisľúbil, že termín letných prázdnin sa meniť nebude, ale zdôraznil, že stanovisko musí vydať úrad verejného zdravotníctva.

2, Na začiatku mája sme sa listom obrátili na UVZ a krízový štáb s prosbou o úpravu podmienok pre letné tábory 2020.

3, Počas celého trvania pandémie sme monitorovali vyjadrenia orgánov a politikov, ktoré viac menej všetky naznačovali, že epidémia na Slovensku skončí pred letom a bolo len otázkou toho, či sa pred letom deti ešte vrátia do školy, alebo nie, čo by znamenalo aj to, že zhromažďovanie detí bude povolené.

4, Okolité krajiny, hlavne Česká republika riešila otázku detských táborov v predstihu, zhruba v polovici apríla vydali jasný signál, že tábory budú. Keďže v Čechách bola epidémia ešte o trochu horšia ako na Slovensku, verili sme, že rovnako budú postupovať aj slovenské úrady, aj keď asi s oneskorením.

5, V pondelok 12.5.2020 v relácii TV Markíza minister Gröhling potvrdil, že letné tábory na Slovensku určite budú.

6, Máme informáciu, že v priebehu posledného májového týždňa prebehne na Úrade verejného zdravotníctva jednanie so zástupcami organizátorov detských táborov. Ako podklad prejednania by si mali brať vzor z Českej republiky.

7, Očakávame, že v prvom júnovom týždni UVZ, alebo premiér Matovič zverejnia úpravu pre organizátorov letných táborov resp. sezónu 2020 v pozitívnom zmysle.

8,  Všetky opatrenia, ktoré sú očakávané ohľadne hygienických podmienok sú splniteľné a neočakávame zásadné prekážky pre otvorenie našich táborov.

Tábory v lete 2020 určite budú. Ponúkame dve garancie, že vaše zálohy za uhradené tábory určite neprepadnú. Vyberte si svoj tábor už dnes a pošlite nám záväznú, alebo predbežnú prihlášku.

Naša Garancia pre letnú sezónu 2020.

Aby ste sa mohli bezpečne rozhodnúť pre objednávku tábora, ponúkame Vám dve garancie toho, že o zaplatené poplatky určite neprídete!

Ak by sa z dôvodu pandémie koronavírusu naše tábory nemohli konať ponúkame vám nasledovné garancie:

1, Vystavenie voucheru platného na akýkoľvek pobyt v našej CK na obdobie dvoch sezón, čiže do 1.9.2022.

2, Garantujeme vrátenie zaplatených záloh za letné tábory 2020 a to v termíne od 1.4.2021 v prípade, že sa rozhodnete nevyužiť voucher na tábor v ďalšej sezóne.

Prihláste sa už dnes a pre každý prípad sa poistite. Využite ešte stále priaznivú cenu skorej registrácie s garanciou, že o svoje miesto v tábore, alebo poplatok za tábor neprídete!

Tiež by sa Vám mohlo páčiť…